Pilnie poszukuję dawcy nasienia - metoda naturalna, Wrocław

Ogłoszenia kobiet
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Pilnie poszukuję dawcy nasienia - metoda naturalna, Wrocław

Post autor: Michał ogier »

MariolaJoanna pisze: 30 września 2022, 18:22 - pt 39-latka, zdrowa, mająca dziecko, poszukuje dawcy nasienia metodą naturalną. Poszukuję tylko mężczyzn, którzy już zapłodnili i są przebadani w kierunku spermy. Z mojej strony oferuję pełne zaangażowanie w sam akt ;) Nie oczekuję późniejszego kontaktu, a wręcz przeciwnie. Wrocław i okolice, dobrze gdybyś miał lokum
ch.mariolaxxx@gmail.com
Witam I
Cześć witaj jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie 187zwrostu 38lat 70kg 71w pasie szczupły wysportowany 23cm w pełnym zwodzie zapraszam serdecznie.
Przemo99
Posty: 15
Rejestracja: 25 lutego 2024, 09:54 - ndz

Re: Pilnie poszukuję dawcy nasienia - metoda naturalna, Wrocław

Post autor: Przemo99 »

Wzrost 195
Waga 120 kg (srednio muskularna)
Blond niebieskie oczy
Wiek 25 lat
Programista z wykształceniem
Kraków, ale mogę dojechać
Jeśli jesteś zainteresowana kontakt przemek1111@onet.eu
INŻ+ŻONA+DZIECKO
Posty: 56
Rejestracja: 24 lutego 2024, 22:54 - sob

Re: Pilnie poszukuję dawcy nasienia - metoda naturalna, Wrocław

Post autor: INŻ+ŻONA+DZIECKO »

DZIEN DOBRY... CHCĘ ZAPŁODNIĆ NO LATA LECĄ..INZYNIER----PSZE TAK BO POLIBUDA ma lopała mi d dupy... ja kawaler bez dzieci...chcialbym mieszkac z kobieą,żoną u mnie bo swoje mieszkania a nawet dwa. jestem uparty i temu daj rade w zyciu.stać mnie na utrzymanie kobietyw ciąży będąc razem az do porodu...mam mnoóstwo zawodów i wlasna posiadłość mail kasjan.vuyek@interia.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post