Poszukiwany mężczyzna chcący zostać dawcą

:arrow: np. Poznań i Kalisz
Artoniusz
Posty: 3
Rejestracja: 31 stycznia 2022, 22:36 - pn

Re: Poszukiwany mężczyzna chcący zostać dawcą

Post autor: Artoniusz »

Ja się zastanawiam nad pewną kwestią. Pomijając fakt, że 95% powyższych odpowiedzi pewnie trafią do worka z napisem "odrzuty" , to dlaczego robicie wpisy w tym wątku, skoro pani Karolcia wyraźnie napisała by pisać do niej wiadomości prywatne. Ktoś mi to wyjaśni?
Wiem, że dzieje się to także w innych postach, ale przy tym wezbrało mnie na napisanie o tym.
Michał.jami
Posty: 93
Rejestracja: 17 maja 2023, 19:27 - śr

Re: Poszukiwany mężczyzna chcący zostać dawcą

Post autor: Michał.jami »

Hej, chętnie pomoge pisz na michal.jami@interia.pl mam 28 lat zdrowy aktualne badania 186cm tylko metoda naturalna
Sweetfather
Posty: 14
Rejestracja: 03 maja 2022, 14:22 - wt

Re: Poszukiwany mężczyzna chcący zostać dawcą

Post autor: Sweetfather »

37 latek. gostyn
aktualne badania!
zapraszam: bialygostyn@wp.pl
Selvus
Posty: 13
Rejestracja: 12 lutego 2024, 08:18 - pn

Re: Poszukiwany mężczyzna chcący zostać dawcą

Post autor: Selvus »

Czesc, jeżeli nadal nie znalazłaś odpowiedniego dawcy to chętnie nim zostanę. Mam 30l, 183cm, 88kg, ciemne włosy, oraz niebieskie oczy. Prowadzę zdrowy tryb życia, dużo pływam i staram się dobrze odżywiać. Oczywiście Mam aktualne badania, ale jeżeli zdecydujesz się żebym to ja pomógł Ci zostać mama to badania wykonam ponownie. Odezwij się, a ja chętnie opowiem Ci o sobie coś więcej, oraz wyślę zdjęcie...
fura13
Posty: 4
Rejestracja: 19 lutego 2024, 19:00 - pn

Re: Poszukiwany mężczyzna chcący zostać dawcą

Post autor: fura13 »

Cześć jeśli jesteście zainteresowani to zapraszam na kontakt tel 888890147
Michał ogier
Posty: 186
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Poszukiwany mężczyzna chcący zostać dawcą

Post autor: Michał ogier »

Karolinaxx pisze: 19 grudnia 2023, 19:07 - wt Cześć wszystkim 😉
Szukam tu mężczyzny, który mógłby mi pomóc w zostaniu mamą 🙂
O mnie jestem 28 letnią mężatką z Krotoszyna.
Wolałabym żebyś mieszkał w miarę blisko ze względu na spotkania, tak chyba będzie łatwiej. Idealnie gdybyś miał grupę krwi 0RH+.
Metoda do uzgodnienia ale chciałabym zobaczyć przed spotkaniem wyniki badań nasienia. To chyba tyle jeśli masz jakieś pytania bądź jesteś zainteresowany pisz priv 🙂
Witam I pozdrawiam jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie 187zwrostu 38lat 70kg 71w pasie szczupły wysportowany 23cm w pełnym zwodzie zapraszam serdecznie
lieutenant_wolf
Posty: 42
Rejestracja: 04 kwietnia 2023, 20:21 - wt

Re: Poszukiwany mężczyzna chcący zostać dawcą

Post autor: lieutenant_wolf »

Witam,

Robert z tej strony. Moje uszanowanie.

Krótko o mnie: singiel, lat 36, z wykształcenia administratywista (nie mylić z administratorem:), z zawodu żołnierz (konkretnie podporucznik - dowódca plutonu), niepalący, sporadycznie pijący (tylko dla towarzystwa tak naprawdę), oczytany, raczej spokojny, lubiący zwierzęta i przyrodę, aktywny fizycznie.

Póki co proponuję przede wszystkim lepiej się poznać.

Zapraszam do kontaktu: mail do mnie to: pr1988@onet.pl; lub nr telefonu: +48 784 785 169
Dawca-nasienia,32
Posty: 15
Rejestracja: 27 sierpnia 2023, 06:27 - ndz
Lokalizacja: Rawicz

Re: Poszukiwany mężczyzna chcący zostać dawcą

Post autor: Dawca-nasienia,32 »

Witaj czy ogłoszenia dalej aktualne mam dwoje swoich dzieci i chciałbym pomóc kobiecie zajść w ciążę sami się staraliśmy i. Wiemy jak to wygląda zależy mi na dyskrecji mieszkam w Rawiczu napisz e-maila jeśli dalej szukasz damianstudzianski9@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post