Szukam partnera

:arrow: np. Poznań i Kalisz
Blo32
Posty: 8
Rejestracja: 18 marca 2024, 12:20 - pn

Szukam partnera

Post autor: Blo32 »

Dzień dobry.
Szukam partnera do stałego związku który pragnie mieć dziecko. Interesuje mnie hetero, nie palący.
Mam wykształcenie wyższe, lubię spędzać czas na spacerach oraz gotować.
Po więcej informacji proszę pisać.
Pozdrawiam.
sneforov
Posty: 296
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Szukam partnera

Post autor: sneforov »

Cześć:)
Pomogę zajść w ciążę.

34 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg.
Grupa krwi ARhD+.
IQ: 130.

Atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami za 5 lat.
Aktualne badania 2024.
Metoda do ustalenia - kubeczkowa.
Nie oczekuję wynagrodzenia.

Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Wykształcenie wyższe. Pracuję w branży IT (Programista). Katowice.
email: sneforov@gmail.com
lieutenant_wolf
Posty: 47
Rejestracja: 04 kwietnia 2023, 20:21 - wt

Re: Szukam partnera

Post autor: lieutenant_wolf »

Witam,

Robert z tej strony. Moje uszanowanie.

Krótko o mnie: singiel, lat 36, z wykształcenia administratywista (nie mylić z administratorem:), z zawodu żołnierz (konkretnie podporucznik - dowódca plutonu), niepalący, sporadycznie pijący (tylko dla towarzystwa tak naprawdę), oczytany, raczej spokojny, lubiący zwierzęta i przyrodę, aktywny fizycznie.

To co chyba najbardziej Cię zainteresuje: planuję mieć potomstwo... aczkolwiek nie nastawiam się już za bardzo na stały związek z potencjalną mamą moich potencjalnych dzieci. Aczkolwiek podkreślam... nie wykluczam!!! związku... po prostu czas pokaże. :))

Póki co proponuję przede wszystkim lepiej się poznać.

Zapraszam do kontaktu: mail do mnie to: pr1988@onet.pl

Mam tez WhatsAppa itp.
Bruno8
Posty: 99
Rejestracja: 04 stycznia 2021, 09:11 - pn
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Kontakt:

Re: Szukam partnera

Post autor: Bruno8 »

Cześć.Mam na imię Andrzej,mam 40 lat,nie mam nałogów.Jestem zdrowy.Mam piekny dom i dobrą pracę.Lubie gotować,piec placki.Chetnie zamieszkam z toba i będziemy mieć dzieci.Jesli twoje ogłoszenie jest aktualne to napisz do mnie na numer 609742627
Szukam żony
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post