Pomogę w posiadaniu własnego dziecka.

:arrow: Dawcy życia z woj. mazowieckiego
Regulamin forum
Można ogłosić się tylko w 1. województwie lub dziale ogólnym.
pandawca
Posty: 20
Rejestracja: 28 maja 2019, 20:21 - wt

Pomogę w posiadaniu własnego dziecka.

Post autor: pandawca »

Pomogę w posiadaniu własnego dziecka. Jestem 26 letnim facetem po studiach technicznych. Pracuję, mam własną działalność. Mieszkam sam. Znam 6 języków obcych, zwiedziłem kawał świata, jestem aktywny fizycznie, znajomi często podkreślają moją przebojowość. Gdybym miał opisać swoją osobowość jednym słowem, tym słowem byłoby samodzielność. Jestem stabilny emocjonalnie i materialnie też sobie dobrze radzę.
W szkole podstawowej i gimnazjum odnosiłem wyniki na skale wojewódzką w aktorstwie i matematyce, jednak nie zależało mi na tych umiejętnościach i zająłem się czym innym. Natomiast w genach mi to pozostało. Wspominam tutaj o tym ponieważ wiem, że niektóre Panie to interesuje.
Biorę udział w programie "Dawcy nasienia" w banku nasienia w związku z czym jestem regularnie badany, i moje nasienie także, które jest wyjątkowo dobrej jakości. To właśnie jakość mojego nasienia spowodowała, iż poczułem, że mam predyspozycje do płodzenia dzieci i chcę to wykorzystać do pomocy innym. Móc nieść dar życia, który jest największym z darów to prawdziwy powód do dumy. Zachęcam do kontaktu naprawdę, zapewniam wyrozumiałą i serdeczną rozmowę, może Pani akurat we mnie zobaczy koło ratunkowe dla swojej rodziny, czego oczywiście Pani życzę.
Wiem, że będziesz wspaniałą mamą. Powodzenia.

Preferuję metodę naturalną ponieważ kubeczkowa jest mniej skuteczna, a nie chcemy marnować swojego czasu. Oczywiście każda kwestia jest do negocjacji.
Aniolki18
Posty: 39
Rejestracja: 20 grudnia 2023, 07:05 - śr

Re: Pomogę w posiadaniu własnego dziecka.

Post autor: Aniolki18 »

Cześć. Tak po krodce opiszę nas mamy po 32 i 33 lata. Jesteśmy parą dziewczyn pragnących dziecka ,największego skarbu na świecie. Każdy chce nas wykorzystać , a my ze względu na typ związku preferujemy tylko metodę kubeczkową . Nie ,jesteśmy w stanie przespać się z mężczyzna to nie godzi się rozumiesz . Jestemy wykrztałcone, pracujemy obie i możemy zapewnić ze niczego dziecku nie zabraknie. Mieszkamy w Warszawie i tu chcemy się spotkać 🙂. Pozdrawiamy serdecznie 🙂
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post