Przyjaciel dla małżeństwa/pary - pomogę mieć dzieci.

Ogłoszenia dawców spermy
carlos
Posty: 11
Rejestracja: 23 października 2012, 17:56 - wt
Lokalizacja: lubelskie

Przyjaciel dla małżeństwa/pary - pomogę mieć dzieci.

Post autor: carlos »

Moje ogłoszenie jest skierowane do małżeństwa lub Pary, chciałbym zostać waszym przyjacielem który pomoże wam mieć dziecko lub dzieci. Kieruję swoje ogłoszenie głównie do kobiet które poszukują kogoś zaufanego, kogoś z kim się zaprzyjaźnią, coś jak dobry kolega, czy przyjaciel, bo zdaję sonie sprawę że jest tutaj wiele Par które nie chcą mieć dzieci z byle kim, z kimś kogo nie znają, tylko zależy im na po prostu kimś zaufanym. Dlatego też dodałem to ogłoszenie, bo bardzo też chciałbym poznać parę która szuka takiego dyskretnego przyjaciela. Szczegóły naszej relacji są już na pewno do ustalenia w prywatnej rozmowie. Jeżeli chodzi o mnie to jestem w pełni zdrowym facetem, nie posiadam żadnych nałogów, nie mam nadwagi i co najważniejsze jestem w pełni płodny. Jeżeli też oczekujesz że twoje dzieci będą spłodzone w namiętności, bliskości i romantyzmie to trafiłaś idealne, bo mi też zależy żeby to nie było mechaniczne spotkanie z wami ale takie namiętne i gorące takie bliskie i intymne, wyjątkowe. Jestem mobilny i nie jest wielki problem jeżeli będę musiał gdzieś dojechać. A po wszystkim po prostu chciałbym abyśmy byli dobrymi znajomymi o ile będziecie tego chcieli. Zainteresowane pary zapraszam do kontaktu na adres carlotiv@o2.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post