Dawca Bydgoszcz Toruń

:arrow: np. Bydgoszcz i Toruń
Tulipan
Posty: 845
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Dawca Bydgoszcz Toruń

Post autor: Tulipan »

Zdecydowanie pomogę, jestem z Bydgoszczy. Tel 500278375 Olek.
Michał ogier
Posty: 182
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Dawca Bydgoszcz Toruń

Post autor: Michał ogier »

Lenkamagdalenka pisze: 29 stycznia 2023, 14:33 - ndz Hej poszukuje dawcy z Bydgoszczy lub z Torunia.
Liczę na bezpłatną pomoc.
Tylko zdecydowani faceci.
Mam 28 lat.
Pozdrawiam
Witam I pozdrawiam, pomogę Ci bez problemu, zapłodnienie jest wzorowe ,posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566tylko pełna dyskrecja I anonimowość.
Tulipan
Posty: 845
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Dawca Bydgoszcz Toruń

Post autor: Tulipan »

Jestem zdrowym dawcą z Bydgoszczy. Tel 500278375 pozdrawiam
Tulipan
Posty: 845
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Dawca Bydgoszcz Toruń

Post autor: Tulipan »

Witam. Jestem zdrowym, zdecydowanym mężczyzną aby pomóc. Bydgoszcz tel 500278375
Misiu8081
Posty: 4
Rejestracja: 18 maja 2024, 01:44 - sob

Re: Dawca Bydgoszcz Toruń

Post autor: Misiu8081 »

Witaj i mam nadzieję, że nie przeszkadzam. Na wstępie może się przedstawię i uprzedzę może i przeproszę za to iż pozwolisz jeśli nie będę używał znaków interpunkcyjnych ponieważ piszę wiadomość cyfrową nie list chociażby 😅. Troszkę o mnie mam 28lat jestem wysokim 187cm mężczyzna wysportowanym sądzę że nie najgorzej zbudowanym ciemnym blondynem o dużych niebieskich oczach z rzęsami niestety długimi i gęstymi których nie jedna kobieta by pozazdrościła a mnie irytują 😋😅jestem sądzę że inteligentnym w miarę człowiekiem ambitnym nauczonym pracy od dziecka szarmanckim w stosunku do kobiet z poczuciem humoru pozytywnie nastawionym do życia i z niego czerpiącym aktywnie każdego dnia "ponieważ mamy tylko jedno" i nie ma problemu którego nie szło by rozwiązać moim zdaniem. Kultularnym nie awiszującym się ani zadufanym w sobie czy z wielkim ego stanowczym i pewnoe dążącym stąpającym po ziemi ambitnym dążącym do założonych sobie celów w życiu. O anielskim spokoju w każdej sytuacji lecz potrafiącym walczyć o swoje w razie potrzeby nikogo nie udającym. Mam swojego synka moją dumę która ma 6lat zdrowy na swój wiek nade rozwinięty umysłowo i fizycznie opinia specjalistów lekarzy nie moja, synka wychowuje sam lecz sądzę że to nie dotyczy sprawy i długo by opowiadać😅 odpowiadam na takie ogłoszenie pierwszy raz więc wybacz mam nadzieję że niczym nie uraziłem ale stwierdziłem że badać samotnym tata jako zdrowy mężczyzna z kilkoma klepkami w głowie sądzę ze przeciwieństwie do innych zapaleńców którzy chcą jedynie pomoc z własnych pobudek licząc na możliwość zbliżenia bądź spłodzenie jak największej ilości potomków bez żadnej odpowiedzialności za nich nie mówiąc iż o własnej głupocie i dziwnej naturze takowych "samców" że tak to ujmę postanowiłem że może mógłbym pomoc jakiejś kobiecie bądź parze w upragnionym celu i szczęściu bycia rodzicem. Jeśli jesteś zainteresowana pytaj oczywiście odpowiem na wszelkie pytania 😊 misia7319@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post