Szukam męża który chce mieć rodzinę

:arrow: Panie szukają panów
Miaa36

Szukam męża który chce mieć rodzinę

Post autor: Miaa36 »

Hej, jestem 35 letnią kobietą, znudzoną wiecznym randkowaniem bez celu i życiu w związku polegającym na obiecankach, szukam mężczyzny szczupłego, wysportowanego i zdrowego o miłej dla oka aparycji, nie ukrywam, że jeśli mam się z kimś związać to chcę aby to była osoba nieprzypadkowa, abym mogła oddać mu swe serce.
Jestem szczupła blondynką ,wykształconą , prowadze własną działalność. Lubię spędzać czas aktywnie, gdzieś pojechać za miasto lub wyjść do kina. Nie mam żadnych dzieci z poprzedniego związku. Jestem mila i uśmiechnięta, mam 175 cm wzrostu i smukłą sylwetkę. Dbam bardzo o swoj wygląd i ciało, chodzę na siłownię.
Wierzę, że uda mi się tu znaleźć konkretnego mężczyze, który jest chętnybna założenie w niedalekiej perspektywie rodziny, bo o to właśnie w życiu nam chodzi. Szukam mężczyzny, który jest zaradny , ma stabilną sytuację finansową, potrafi zadbać o kobietę i rodzinę
Jestem z Poznania więc najlepiej z okolic
Zapraszam do kontaktu :)
pasemko

Re: Szukam męża który chce mieć rodzinę

Post autor: pasemko »

lieutenant_wolf

Post autor: lieutenant_wolf »

Witam,

Robert z tej strony. Moje uszanowanie.

Krótko o mnie: singiel, 36 lat, 176 cm wzrostu, oczy błękitne, z wykształcenia administratywista (nie mylić z administratorem:), z zawodu żołnierz (konkretnie porucznik - oficer wychowawczy), niepalący, sporadycznie pijący (tylko dla towarzystwa tak naprawdę), oczytany, raczej spokojny, lubiący zwierzęta i przyrodę, aktywny fizycznie.

To co chyba najbardziej Cię zainteresuje: szukam potencjalnej kandydatki na żonę i mamę dla moich przyszłych dzieci... hmm... może póki co dziecka (nie wybiegajmy aż tak optymistycznie w przyszłość, czas pokaże) :)

Ważna rzecz - na co dzień co prawda Warszawa bo tutaj służę. Ale pochodzę z Lubonia pod Poznaniem i planuję w niedalekiej przyszłości przenieść się znów w rodzinne strony.

Póki co proponuję przede wszystkim lepiej się poznać.

Zapraszam do kontaktu: mail do mnie to: pr1988@onet.pl

Mam tez WhatsAppa itp.
family_man

Post autor: family_man »

Gdybyś brała pod uwagę biały związek, ale przy tym założenie rodziny, to ja byłbym dobrym kandydatem - szczupły, wysoki, przystojny, ogarnięty.
Tata1991

Post autor: Tata1991 »

Napis do mnie
tado

Post autor: tado »

ODPOWIEDZ