INSEMINACJA -FACHOWO -DYSKRETNIE

Ogłoszenia dawców spermy
robert9
Posty: 1
Rejestracja: 04 lipca 2011, 11:46 - pn

INSEMINACJA -FACHOWO -DYSKRETNIE

Post autor: robert9 »

Zapłodnię kobiety z małżeństw bezdzietnych z powodu bezpłodności partnera. Spotykam się z klientkami w Szczecinie .W prywatnych mieszkaniach. Zapłodnienie poprzez samodzielną inseminacje podczas spotkania ( nasienie oddaję podczas spotkania do pojemnika ). Nie przynoszę nasienia w pojemniku. A także nie jestem zainteresowany utrzymywaniem jakichkolwiek kontaktów z zapłodnionymi kobietami oraz ich dziećmi. Wynagrodzenie za nasienie wynosi 2000 zł . Inseminuje jedną klientkę 5 razy . Jeśli zaszłaby taka konieczność są możliwe dodatkowe inseminacje .( koszt każdej dodatkowej wynosi 200 zł ). Nie wysyłam swoich zdjęć oraz nie podaje numeru telefonu. Kontakt tylko na meila robertszczecin9@wp.pl Odpowiadam tylko na meile od osób zdecydowanych na skorzystanie z nasienia anonimowego dawcy. Jestem zdrowym wolnym od wszelkich nałogów mężczyzną .Wykształcenie wyższe . Od kliku lat honorowym dawcą krwi .Wszelkie wyniki w normie. Ojcem dwójki dzieci .Do tej pory poprzez inseminacje pomogłem kilku kobietą . Wszelkie informacje dotyczące wyglądu podczas spotkania. Kontakt . robertszczecin9@wp.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post