brzusio

Wszelkie ogłoszenia dla tych którzy mieszkają zagranicą lub są gotowi tam wyjechać. Ogłoszenia po polsku.
mami000
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2013, 16:41 - pn

brzusio

Post autor: mami000 »

Chetnie urodze za granica parze ktora pragnie dziecka...powarznie podchodze do sprawy i oczekuje tego od ludzi ktorzy beda do mnie pisac...
adasiek
Posty: 1
Rejestracja: 10 czerwca 2013, 06:46 - pn

Re: brzusio

Post autor: adasiek »

witaj,jestesmy malzenstwem mieszkajacym w Ameryce Polnocnej. Jestesmy zainteresowani Twoja oferta, jesli tylko jest nadal aktualna. Prosze o kontakt na serwiskolo@hotmail.ca
najsi88
Posty: 1
Rejestracja: 27 sierpnia 2013, 02:13 - wt

bralam udzial w dastwie komórek jajowych, wynajme brzuszek-w

Post autor: najsi88 »

Witajcie mam na imie Paulina i mam 25lat tak jak widac w temacie bralam udzial w dastwie komorek jajowych lecz w ostatnim etapie trzeba bylo zakonczyc program bo mialam za malą ilosc komrek zeby oddac biorczyni. Jestem zdrowa osoba bez nalogow, mam zrobione szczegolowe badania z kliniki w ktorej zglosilam sie do programu wiec nie musicie pokrywac podwojnych kosztow. Zainteresowanych prosze o kontakt mailowy najsi16@wp.pl
mulloa281
Posty: 2
Rejestracja: 26 września 2013, 00:21 - czw
Kontakt:

Re: brzusio

Post autor: mulloa281 »

adasiek pisze:witaj,jestesmy malzenstwem mieszkajacym w Ameryce Polnocnej. Jestesmy zainteresowani Twoja oferta, jesli tylko jest nadal aktualna. Prosze o kontakt na serwiskolo@hotmail.ca
aktualne?
bociek
Posty: 2
Rejestracja: 25 listopada 2013, 00:53 - pn

Re: brzusio

Post autor: bociek »

aktualne ?
quake1337
Posty: 1
Rejestracja: 14 stycznia 2014, 20:47 - wt

Re: brzusio

Post autor: quake1337 »

aktualne?
hektoRka
Posty: 1
Rejestracja: 15 lutego 2014, 14:49 - sob

Re: brzusio

Post autor: hektoRka »

A nie boisz się leciec tak daleko????
ODPOWIEDZ