PrzystojnyFacet_POMOŻE PANI_ Poznań, Warszawa

Ogłoszenia dawców spermy
Awatar użytkownika
InvestmentAnalyst
Posty: 2
Rejestracja: 31 lipca 2013, 11:46 - śr

PrzystojnyFacet_POMOŻE PANI_ Poznań, Warszawa

Post autor: InvestmentAnalyst »

Witam serdecznie Drogie Panie,

Mam na imię Irek, jestem w związku nieformalnym od blisko 6 lat, lat 33 i z miłą chęcią pomogę bezinteresownie, w pełnej dyskrecji z wiadomych względów, Pani w staraniu się o potomstwo....

Parę słów o mnie w telegraficznym skrócie
Wygląd: 189 cm, waga to ok. 88 kg, brunet, oczy szare, opalony, wysportowany (bez brzucha!) bez tatuaży, blizn........ Pochodzę z Poznania, często w Warszawie ale jestem otwarty na wszelkie propozycje..

Cechy charakteru: pedantyczny, lubię porządek :), bez nałogów (w życiu nie zapaliłem papierosa, żadnych drugs :), alkohol pije raz na pół roku (zazwyczaj białe wino do kolacji, obiadu - po czerwonym głowa boli :), miły, kulturalny, z dobrego domu, wieczny optymista, cholernie ambitny i z DUZYM POCZUCIEM HUMORU :))))

Sport: od blisko 27 lat gram regularnie w piłkę nożną (to moja miłość) więc jestem w 101% zdrowy - zero operacji, złamań, ewentualnie kontuzje typu zwichnięcia, otłuczenia i lekkie przeziębienia od grania np. w deszczowej porze jesiennej :)

Wykształcenie: wyższe magisterskie i podyplomowe, z zawodu analityk finansowo - giełdowy (w skrócie zajmuje się giełdą, doradztwem finansowym i inwestycyjnym przedsiębiorstwom, globalną makroekonomią itp.), zaawanasowana znajomość języka angielskiego (studiowałem rok w UK), obecnie zabieram się za hiszpański. Ponadto dalszy rozwój w zakresie finansów żeby być jeszcze lepszy....Hobbistycznie jestem też dziennikarzem ekonomicznym w jednym z portali internetowych.

To chyba mniej więcej tyle ....śmiało odpowiem na każde pytania już w korespondencji prywatnej. Więc jeżeli którąś z Pan mój opis zainteresował, zapraszam do pisania. Zdjęcie wyśle priv! Mail: analyst33@wp.pl

Pozdrawiam gorąco
Irek
Ostatnio zmieniony 11 września 2013, 09:30 - śr przez InvestmentAnalyst, łącznie zmieniany 1 raz.
eberesche
Posty: 2
Rejestracja: 23 października 2012, 15:14 - wt

Re: PrzystojnyFacet_POMOŻE PANI_ Poznań, Warszawa

Post autor: eberesche »

Irku nie ukrywam, że Twoje ogłoszenie mnie zainteresowało, jesteś ciekawym mężczyzną.. zależałoby mi na szybkim kontakcie, więc proszę jak tylko to przeczytasz to napisz: julia2221@op.pl
Awatar użytkownika
InvestmentAnalyst
Posty: 2
Rejestracja: 31 lipca 2013, 11:46 - śr

Re: PrzystojnyFacet_POMOŻE PANI_ Poznań, Warszawa

Post autor: InvestmentAnalyst »

Ogłoszenie nadal aktualne....
Ludmila
Posty: 1
Rejestracja: 24 grudnia 2013, 20:18 - wt

Re: PrzystojnyFacet_POMOŻE PANI_ Poznań, Warszawa

Post autor: Ludmila »

Witam,

jestem bardzo zainteresowana. Proszę o kontakt pod emailem: czyzbyczyzyk@buziaczek.pl
hela1971
Posty: 3
Rejestracja: 14 czerwca 2013, 21:34 - pt
Lokalizacja: lubuskie

Re: PrzystojnyFacet_POMOŻE PANI_ Poznań, Warszawa

Post autor: hela1971 »

witaj- czy ogłoszenie aktualne- proszę o kontakt na joannahelena220@wp.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post