Dojrzały zapłodni(naturalnie lub inseminacja)bezinteresownie

Ogłoszenia dawców spermy
marko-polon
Posty: 3
Rejestracja: 16 września 2011, 09:13 - pt

Dojrzały zapłodni(naturalnie lub inseminacja)bezinteresownie

Post autor: marko-polon »

Mam 37 lat, wysoki, 183 cm wzrostu, ciemne krótkie włosy, szare lub piwne oczy (jedni mówią tak, drudzy tak-w dowodzie wpisane, że szare). Mam wszechstronne zainteresowania: fotografika,muzyka,podróże, sport). Posiadam swoją firmę projektową od 7 lat. Jestem osobą podobno inteligentną z dużym poczuciem humoru. Zajmuję się również działalnością społeczną i organizacyjną. Grupa krwi 0 Rh + . Regularny honorowy dawca krwi. Bez żadnych chorób dziedzicznych czy przebytych (nie licząc z dzieciństwa ospy czy różyczki). Zdrowy. Oddam życie w postaci plemników w sposób naturalny czy inseminacją kobiecie zdecydowanej do samodzielnego wychowywania dziecka lub małżeństwu, które posiada trudności z uzyskaniem potomstwa lub parze kobiet less. Zależy mi jedynie na utwierdzeniu, że dziecku niczego nie zabraknie.Nie będę ingerował w wychowywanie dziecka i na tym samym mi również zależy. Sam mam dwoje pięknych dzieci - parka. Nie ograniczam się co do swojego regionu (jestem z Polski Centralnej). Mogę dojechać na teren całej Polski.Spotkanie w domu lub hotelu (jedyny koszt osoby zainteresowanej). Nie interesuje mnie uroda czy wiek kobiety. Liczę na dojrzałe podejście do sprawy i dyskrecję oraz czystość. To samo oferuję z mojej strony.Odpisuję na każdy mail. Marek (marko-polon@wp.pl)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post