Dla wspaniałych kobiet z Śląska

Ogłoszenia dawców spermy
slugakobiet
Posty: 3
Rejestracja: 14 lutego 2011, 09:54 - pn

Dla wspaniałych kobiet z Śląska

Post autor: slugakobiet »

Chciał bym pozdrowić wspaniałe kobiety które borykają się z problemami związanymi z poczęciem nowego życia. Jestem 30 latkiem, chętnie poznam kobietę która chciała by bym zapełnił jej łono dając nowe życie. Mam około 180cm wzrostu ważę około 80kg mam czarne włosy i błękitne oczy. Moja grupa krwi to A. Jeżeli zainteresowałem swoją osobą nadmienię jeszcze że mieszkam w okolicach Katowic, nie ponosisz żadnych kosztów oprócz przejazdu. Mam nadzieję że razem stworzymy kogoś niepowtarzalnego
Pozdrawiam


Mój mail: slugakobiet@interia.pl
slugakobiet
Posty: 3
Rejestracja: 14 lutego 2011, 09:54 - pn

Re: Dla wspaniałych kobiet z Śląska

Post autor: slugakobiet »

Koniec wakacji może być początkiem wielkich zmian w Twoim życiu. Pomogę Ci urzeczywistnić Twoje szczęście.
slugakobiet
Posty: 3
Rejestracja: 14 lutego 2011, 09:54 - pn

Re: Dla wspaniałych kobiet z Śląska

Post autor: slugakobiet »

Witaj moja wspaniała przyjaciółko. Jeżeli chcesz poznać mężczyznę gotowego spełnić Twoje marzenia o dziecku a równocześnie chciała byś żeby i dla niego nowo powstała istotka była ważna. Jeżeli szukasz mężczyznę gotowego do aktu prokreacji który nie zostawi Cię następnego dnia bez słowa. Jeżeli szukasz kogoś kto będzie chciał utrzymywać z Tobą i dzieckiem kontakt... Poznajmy się jestem do Twojej dyspozycji. Mail w poście powyżej
Miłego planowania wspólnego macierzyństwa pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post