szukam mamy dla mojego maluszka ;)

Wszelkie ogłoszenia dla tych którzy mieszkają zagranicą lub są gotowi tam wyjechać. Ogłoszenia po polsku.
Pawell
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwietnia 2014, 00:05 - sob

szukam mamy dla mojego maluszka ;)

Post autor: Pawell »

Witam

Po raz drugi, chciałbym powiedzieć czemu ludzie tak postępuja jak przez ostatnie dwa miesiące, pisałem z kobieta ale to była zwykła oszustka która się bawiła mną przez te wszytkie meile.. chciałbym przeprosić wszystkie kobiety którym odpisałem z opużnieniem na meile i tym którym nie napisałem że post jest już nie aktualny poprzez to że pisałem z tamtą kobietą.

Na początku pozdrawiam wszystkie samotne mamy i ojców wychowujące samotnie dziecko, jest to chyba najtrudniejszy zawód na świecie :) Od 11 miesięcy sam wychowuje 2 letniego maluszka, mama jest w niebie tak się los potoczył, źycie potrafi zaskakiwać. Dżwignołem duźo ale jak to się mówi trza źyć dalej jest dla kogo :) Mam 32 lata bez nałogów, 188cm, piwne oczy,brunet. Maluszek śniada cera i wielkie piwne oczy. Szukam kobiety która pokocha moje dziecko całym sercem. Aktualnie mieszkam w uk, jestem w stanie zjechać do Polski jak ma to zaważyć dla zainteresowanej kobiety. Więcej pytań prosze pisać na pw I pod adresem pingpong.82@tlen.pl.

z góry dziękuje

Pozdrawiam.
dzidzia81
Posty: 16
Rejestracja: 21 stycznia 2015, 08:53 - śr

Re: szukam mamy dla mojego maluszka ;)

Post autor: dzidzia81 »

Cześć
Jestem z UK jeżeli jesteś wciąż zainteresowany proszę o kontakt na maila kategorzelak81@gmail.com
grosik13
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2015, 21:18 - ndz

Re: szukam mamy dla mojego maluszka ;)

Post autor: grosik13 »

Hej my rowniez mieszkamy w uk i chcemy adoptowac dziecko. Mamy juz synka ma 6 lat. Czy ty szukasz mamusi dla maluszka a zarazem partnerki? Pozdrawiam Gosia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post