SINGIELKA ŚLASK PRAGNĄCA DZIECKA

:arrow: np. Katowice, Częstochowa czy Sosnowiec
ALIED
Posty: 1
Rejestracja: 26 grudnia 2015, 18:07 - sob
Lokalizacja: KATOWICE

SINGIELKA ŚLASK PRAGNĄCA DZIECKA

Post autor: ALIED »

JESTEM NIEZALEŻNĄ, ATRAKCYJNĄ I ZADBANĄ KOBIETĄ PRAGNĄCĄ BARDZO DZIECKA. DO TEJ PORY NIE SPOTKAŁAM ODPOWIEDNIEGO MĘŻCZYZNY Z KTÓRYM MOGŁABYM TWORZYĆ WSPÓLNĄ RODZINĘ, DLATEGO WIDZĄC UPŁYWAJĄCY CZAS WIEM ŻE TO OSTATNIA CHWILA NA POSTARANIE SIĘ O DZIECKO. POSZUKUJE MĘŻCZYZNY CHCĄCEGO BEZINTERESOWNIE MNIE ZAPŁODNIĆ.
SZUKAM ODPOWIEDNIEGO MĘŻCZYZNY DO ZAPŁODNIENIA OD MĘŻCZYZNY OCZEKUJE 100% DYSKRECJI W BEZINTERESOWNEJ POMOCY, JAK I BEZ NAŁOGÓW I JAKICHKOLWIEK CHORÓB ORAZ BRAKU CHĘCI KONTAKTU Z DZIECKIEM.
WYGLĄD ZEWNĘTRZNY JEST RÓWNIE WAŻNY BO DZIECKO MOŻE ODZIEDZICZYĆ RÓWNIEŻ TEN GEN PO OJCU
PROSZE O FOTKE :)
ALICJA Z OKOLIC KATOWIC,,,,
Więcej w korespondencji prywatnej przez email ALIED@INTERIA.PL
Ostatnio zmieniony 01 stycznia 2016, 19:59 - pt przez ALIED, łącznie zmieniany 2 razy.
SZUKAM ODPOWIEDNIEGO MĘŻCZYZNY DO ZAPŁODNIENIA. JESTEM KOBIETĄ ZADBANĄ , PRAGNĄCĄ DZIECKA . OD MĘŻCZYZNY OCZEKUJE 100% DYSKRECJI W BEZINTERESOWNEJ POMOCY, JAK I BEZ NAŁOGÓW I JAKICHKOLWIEK CHORÓB ORAZ BRAKU CHĘCI KONTAKTU Z DZIECKIEM.
Więcej w korespondencji prywatnej przez email ALIED@INTERIA.PL
admin
Site Admin
Posty: 1682
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: SINGIELKA ŚLASK PRAGNĄCA DZIECKA

Post autor: admin »

Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
robu111
Posty: 28
Rejestracja: 31 grudnia 2014, 11:08 - śr

Re: SINGIELKA ŚLASK PRAGNĄCA DZIECKA

Post autor: robu111 »

Chętnie pomoge.
6bdsz
Posty: 10
Rejestracja: 29 czerwca 2014, 13:08 - ndz

Re: SINGIELKA ŚLASK PRAGNĄCA DZIECKA

Post autor: 6bdsz »

Chetnie ci pomogę wiecej info w prywatnej własności
Haniballekter
Posty: 30
Rejestracja: 07 września 2015, 17:30 - pn

Re: SINGIELKA ŚLASK PRAGNĄCA DZIECKA

Post autor: Haniballekter »

Cześć chciał bym Cię poznać i spotkać się z Tobą.Mam 32 lata.Jestem zainteresowany Twoim ogłoszeniem.Obecnie sam wychowywuje mlodszego brata mam swoj dom jestem mobilny.Odpisz na mojego mejla radek.calka@op.pl
onslu87
Posty: 8
Rejestracja: 25 grudnia 2015, 20:31 - pt

Re: SINGIELKA ŚLASK PRAGNĄCA DZIECKA

Post autor: onslu87 »

hej nadal aktualna Twoja propozycja??? ;)
maniek1615
Posty: 317
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: SINGIELKA ŚLASK PRAGNĄCA DZIECKA

Post autor: maniek1615 »

witaj chetnie cie poznam mam 35l brunet piwne oczy jesli jestes zainteresowana odezwija sie
xneon
Posty: 5
Rejestracja: 19 września 2014, 23:28 - pt

Re: SINGIELKA ŚLASK PRAGNĄCA DZIECKA

Post autor: xneon »

chętnie pomogę jestem z okolic Katowic 170 cm 38 lat 0rh+ ;-) wykształcenie średnie tylko w ten sposób mogę mieć dziecko bo partnerka nie może a ja bym chciał ;-)
fotgraf0
Posty: 80
Rejestracja: 28 września 2016, 07:39 - śr

Re: SINGIELKA ŚLASK PRAGNĄCA DZIECKA

Post autor: fotgraf0 »

Witaj,
jeśli aktualne to poznajmy się i porozmawiajmy....:)
Daniel1995
Posty: 11
Rejestracja: 03 stycznia 2021, 20:28 - ndz

Re: SINGIELKA ŚLASK PRAGNĄCA DZIECKA

Post autor: Daniel1995 »

Witam mam na imię Daniel170 wysportowana sylwetka szatyn bez nałogów aktywny fizycznie 26 lat myślę że mogę pomóc napisz to na dobry początek szczegóły zawsze można dogadać posiadam wysoki iloraz inteligencji oraz wysoką kulturę osobistą ukończyłem szkole wyższa tel 780007672
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post