Warszawa/cała Polska/ 38lat

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
h100
Posty: 3
Rejestracja: 25 października 2015, 13:09 - ndz
Lokalizacja: Warszawa

Warszawa/cała Polska/ 38lat

Post autor: h100 »

38lat / wykształcenie wyższe, ABrh+. Sam nie posiadam dzieci ale bardzo chce mieć. Jestem przedsiębiorcą wiec stać mnie na wychowanie dziecka/dzieci, ich wykształcenie i dobry start w życie (mieszkanie w warszawie). Jedyną rzecz jaką wymagam od przyszłej matki to wysoki iloraz IQ. Metoda naturalna lub invitro (ja opłacam). Wzrost, uroda wiek wykształcenie to sprawa drugorzędna. Kwestie finansowe oraz wszelkie inne zdecydowanie do uzgodnienia. Nie interesują mnie rozmowy z dziewczynami które piszą do 20 chłopaków na raz. Napisz może być że warto: h100@t.pl
Ostatnio zmieniony 29 maja 2016, 02:58 - ndz przez h100, łącznie zmieniany 1 raz.
megimimi
Posty: 28
Rejestracja: 24 marca 2016, 15:45 - czw

Re: Warszawa/cała Polska/ 38lat

Post autor: megimimi »

Witam. Nadal aktualne?
h100
Posty: 3
Rejestracja: 25 października 2015, 13:09 - ndz
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa/cała Polska/ 38lat

Post autor: h100 »

Nadal szukam.....
magdaa
Posty: 1
Rejestracja: 09 czerwca 2016, 06:21 - czw

Re: Warszawa/cała Polska/ 38lat

Post autor: magdaa »

Witam. Czy propozycja jest nadal aktualna? Dziękuję za informację.
Lwica
Posty: 4
Rejestracja: 12 czerwca 2016, 23:13 - ndz

Re: Warszawa/cała Polska/ 38lat

Post autor: Lwica »

Witaj.
Jeśli ogłoszenie jest nadal aktualne proszę o kontakt. Adres email: lwica74@gmail.com.
Pozdrawiam.
Mama Berlin
Posty: 3
Rejestracja: 29 sierpnia 2016, 13:34 - pn

Re: Warszawa/cała Polska/ 38lat

Post autor: Mama Berlin »

Nadal szukasz? Berlin tez wchodzi w rachube..? Pozdrawiam.
h100
Posty: 3
Rejestracja: 25 października 2015, 13:09 - ndz
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa/cała Polska/ 38lat

Post autor: h100 »

Tak nadal szukam. Berlin ovzywiscie. Czesto jezdze do hamburga. Tomasz
PannaNiezalezna
Posty: 5
Rejestracja: 07 września 2016, 08:09 - śr

Re: Warszawa/cała Polska/ 38lat

Post autor: PannaNiezalezna »

Hej! Mam 25 lat, ponad 120 IQ (nie jest zbyt wysokie, jednak wyższe niż norma). Jestem atrakcyjną i niezależną finansowo kobietą o wielu talentach; gotuję, rysuję, piszę, interesuję się kinem oraz nałogowo połykam wszelkiej maści książki. Interesuje mnie związek oparty na przyjaźni i wzajemnym szacunku. Mieszkam w zachodniopomorskim, jednak nic nie stoi na przeszkodzie bym się przeniosła. Jeśli jesteś zainteresowany, daj znać - panna.niezalezna@onet.pl
ZosiaSamosia
Posty: 3
Rejestracja: 28 marca 2016, 02:24 - pn

Re: Warszawa/cała Polska/ 38lat

Post autor: ZosiaSamosia »

Miło by było poznać mężczyznę który interesuje sie losem naszego dziecka nie tylko w sposób finansowy ale i psychiczny , interesuje się jego życiem i bierze w nim czynny udział. Dlatego poszukuje ODPOWIEDZIALNEGO ojca dla dziecka. Nie oczekuję związku ale też nie wykluczam zamieszkania razem. Najważniejsze żebyśmy się szanowali i mieli do siebie zaufanie. Cenię sobie swoje i twoje życie prywatne i nie chce byśmy sobie wchodzili w drogę. W naszej relacji powinno być najważniejsze dobro dziecka.
Chce aby dziecko miało dwójkę rodziców gotowych na rodzicielstwo, wychowywało sie w bezstresowej atmosferze , czuło nie tylko miłość matki jak i ojca .
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post