szukam potencjalnego kandydata na ojca - Warszawa

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
wiki9
Posty: 1
Rejestracja: 03 stycznia 2015, 17:24 - sob

szukam potencjalnego kandydata na ojca - Warszawa

Post autor: wiki9 »

Jestem po 30-stce i moje życie ułożyło się tak, że jestem sama. Byłam w związku małżeńskim, które zakończyło się rozwodem. Później miałam kilka nieudanych związków i obecnie jestem singlem.
Bardzo poważnie przemawia przeze mnie instynkt macierzyński.
Brałam pod uwagę kilka opcji m.in. adopcję. Pomogłabym małej istotce, dając jej/jemu domu i ogromną miłość, ale no właśnie biologicznie nie byłoby moje i niestety wychowywałabym je sama, a chciałabym aby miało oboje rodziców. Wychowując sama dziecko od początku pozbawiłabym je ważnej części jego życia, jaką jest ojciec nie dając nawet możliwości przekonania się czym jest relacja z ojcem. Chciałabym zajść w ciąże i urodzić dziecko.
Nie chcę za jakiś czas żałować że nic z tym nie zrobiłam i zostałam sama. Bez dziecka i bez faceta.
Szukam partnera odpowiedzialnego, dojrzałego, zaradnego. Gdzie oboje będziemy dla siebie źródłem siły i wsparcia. Będziemy się starać o ważne rzeczy, o wspólną przyszłość, mieć jakąś przystań w drugiej bliskiej osobie.
Mieszkam w Warszawie i szukam pana właśnie z tego miasta. Bardzo proszę pisać na adres: monte.0@gazeta.pl.
daniel z martą
Posty: 17
Rejestracja: 25 grudnia 2015, 03:38 - pt

Post autor: daniel z martą »

.
Ostatnio zmieniony 11 września 2017, 21:01 - pn przez daniel z martą, łącznie zmieniany 1 raz.
sultansulejman
Posty: 25
Rejestracja: 11 października 2015, 09:15 - ndz

Re: szukam potencjalnego kandydata na ojca - Warszawa

Post autor: sultansulejman »

Czesc mam 25 lat jestem brunetem 187 wzrost 90 kg wagi sniada karnacja szukam stałego zwiazku chce was poznac napisz adamski-art@o2.pl
maniek1615
Posty: 314
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: szukam potencjalnego kandydata na ojca - Warszawa

Post autor: maniek1615 »

witaj chetnie cie poznam mam 35l brunet piwne oczy jesli jestes zainteresowana odezwija sie
kamil26
Posty: 79
Rejestracja: 01 października 2016, 10:52 - sob

Re: szukam potencjalnego kandydata na ojca - Warszawa

Post autor: kamil26 »

Witaj
chętnie pomogę.
Jestem bez nałogów, zadbany, młody.
z wieloma pasjami,zainteresowaniami.
spotkam się realnie i możemy zacząć próbować
choćby od przysłowiowego zaraz.
Tatto
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwietnia 2016, 23:27 - wt

Re: szukam potencjalnego kandydata na ojca - Warszawa

Post autor: Tatto »

Ogłoszenie. Aktualne nadal. Maciek z Warszawy szukam podobnie
maniek1615
Posty: 314
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: szukam potencjalnego kandydata na ojca - Warszawa

Post autor: maniek1615 »

jestem mężczyzną w pełni sił fizycznych, który zakłada wątek na tym portalu, gdyż świadomie podejmuje decyzję, iż chce Wam pomóc zostać mamą. dla każdej kobiety ważne są inne cechy u przyszłego ojca, ale jest chyba także wspólny zestaw. a zatem: jestem zdrowy, rozsądny, , jestem zaradny, potrafię realizować cele, które realistycznie sobie wyznaczam, jestem zdecydowany, mam wiele zainteresowań mam przyjemny głos. odpoczynku w lesie i akwarium z rybkami. akwarium jeszcze przede mną. o wszystkim powiedzieć się nie da, dlatego zachęcam do osobistego kontaktu. to nie kosztuje, a wiele potrafi wyjaśnić. mam poukładane w głowie, więc nie bój się, że stres, który być może odczuwasz będzie przeszkodą nie do pokonania. nie wszystkie marzenia można zrealizować. to o byciu mamą -ja 36l brunet piwne oczy 172-70kg reszte na priv mnie odleglosc nieprzeszkadza moge zmienic miejsce zamieszkania
chcebyctata
Posty: 81
Rejestracja: 12 lutego 2019, 22:18 - wt

Re: szukam potencjalnego kandydata na ojca - Warszawa

Post autor: chcebyctata »

Aktualne?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post