Szukam dawcy nasienia

Ogłoszenia kobiet
karoladziecko
Posty: 1
Rejestracja: 01 listopada 2016, 09:49 - wt

Szukam dawcy nasienia

Post autor: karoladziecko »

Poszukuję zdecydowanego dawcy nasienia. Metoda naturalna i preferencyjnie z woj. Mazowieckiego. Aktualne badania krwi. Od kandydata wymagam dyskrecji i kontaktu wyłącznie w celu poczęcia. Pan musi być wysoki o jasnych oczach. Konieczna dyspozycyjność.

Zainteresowanych kandydatów proszę o wiadomość na adres karoladziecko@gmail.com z krótkim opisem i aktualnym zdjęciem.
lukasz.kowal1906
Posty: 6
Rejestracja: 20 marca 2016, 08:32 - ndz

Re: Szukam dawcy nasienia

Post autor: lukasz.kowal1906 »

Witam, mogę pomóc w temacie. Ja 33 lata bez nałogów bez obciążeń genetycznych 189 cm. Niebieskie oczy dobrze zbudowany inteligentny wykształceni wyższe Tata dwóch slicznycj córeczkę w wieku 2 i 5 lat grupa krwi ARh+. Pomagam bezinteredownie
MarekRemi
Posty: 24
Rejestracja: 13 listopada 2016, 17:41 - ndz

Re: Szukam dawcy nasienia

Post autor: MarekRemi »

Witam, chętnie pomogę za darmo

Jestem chrześcijaninem, wierzącym - nowonarodzonym. Wykształcenie wyższe. Dość bystry i towarzyski, zresztą były analityk biura maklerskiego.
170 cm, szatyn, oczy niebieskie, B Rh+ . W przyszłości mogę być niejawny lub pomagać i kontaktować się z dzieckiem sporadycznie. Mam przygotowanie pedagogiczne.

Remik Marek - 4rs@interia.pl
piotr.piotr
Posty: 35
Rejestracja: 15 listopada 2016, 08:35 - wt

Re: Szukam dawcy nasienia

Post autor: piotr.piotr »

Witam
Jeśli temat aktualny może ja mogę pomóc. mam 36 lat, 193 cm wzrostu, oczy niebieskie, Jedno dziecko córkę, wykształcenie wyższe techniczne.
Mieszkam okolice Płocka. Pozdrawiam
arconada
Posty: 20
Rejestracja: 16 września 2016, 23:20 - pt

Re: Szukam dawcy nasienia

Post autor: arconada »

Witam Panią,

Czy Pani ogłoszenie jest aktualne ?

Pozdrawiam,
a
korfu28@o2.pl
Posty: 9
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 05:51 - czw

Re: Szukam dawcy nasienia

Post autor: korfu28@o2.pl »

Witaj
Mam 35lat 2 letniego pięknego synka niebieskie oczy i blond kręcone włosy. Kolejne w drodze córeczką. Ja mam 193cm 90kg niebieskie oczy zdrowy bez nałogów. Jeśli chcesz więcej informacji pisz korfu28@o2.pl
Pozrawiam
sławek
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post