Mężczyzna pilnie poszukiwany

Ogłoszenia matrymonialne kobiet
Mandarynka
Posty: 3
Rejestracja: 10 kwietnia 2016, 19:30 - ndz

Mężczyzna pilnie poszukiwany

Post autor: Mandarynka »

W związku z tym, że mam już po dziurki w nosie samotności i chciałabym założyć rodzinę zanim się ze starości pomarszczę, ogłaszam: Drogi Mężczyzno!
Jeśli: marzysz o kobitce przy boku i pociechach, jesteś odpowiedzialny,uczciwy, ogarnięty życiowo, posiadasz i używasz więcej niż jedną szarą komórkę, lubisz się śmiać i nie jesteś drętwy jak klamka od drzwi
ponadto nie palisz, masz nie mniej niż 175 wzrostu i nie więcej niż 40 lat...
odezwij się - jestem Twoją Nową Nadzieją :)
Trochę autoreklamy:
Samotna 37 latka. 160/53 czyli nie duża i nie gruba :). Krótkowłosa blondynka. Raczej nie paskudna :)
Optymistka, pozytywnie zakręcona, towarzyska, z inicjatywą, troszkę uparta,niezależna, ponoć inteligentna
Lubię tańczyć albo leżeć, jechać na wycieczkę albo czytać książkę, rozmawiać albo milczeć
Bardzo chcę mieć dzieci, najlepiej jak najszybciej
Mieszkam na Podkarpaciu i nie zamierzam się wyprowadzać, jestem niezależna finansowo
Wady też mam a co! Ale to może nie na początek ;)
Jesteś zainteresowany i chcesz wiedzieć więcej pisz na PW
pawell111222333
Posty: 48
Rejestracja: 10 września 2015, 12:47 - czw

Re: Mężczyzna pilnie poszukiwany

Post autor: pawell111222333 »

Witaj
Szukam kobiety która pragnie mieć dzieci. Ja mam na imię Paweł, mam 32 lata i mieszkam w małej miejscowości niedaleko Jasła. Pracuję i uczę się. Jestem spokojnym meszczyzną. Wiem czego chcę od życia i mam plany na przyszłość. Jestem szatynem, mam niebieskie oczy i 182 cm wzrostu. Chętnie poznam dziewczynę, która poważnie myśli o posiadaniu dzieci. Jestem osobą odpowiedzialną. Traktuję poważnie swoje plany. Proszę o przemyślane oferty.
Proszę pisać na adres email podany powyżej.

Pozdrawiam.
maniek1615
Posty: 314
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: Mężczyzna pilnie poszukiwany

Post autor: maniek1615 »

witaj chetnie cie poznam mam 35l brunet piwne oczy jesli jestes zainteresowana odezwija sie ja podkarpacie
bemowianin
Posty: 34
Rejestracja: 11 listopada 2014, 14:02 - wt

Re: Mężczyzna pilnie poszukiwany

Post autor: bemowianin »

Witaj ja Krzysztof 37 lat szukam do związku stworzenia rodziny chce miec bardzo juz dzieci miły wesoły szczery uczuciowy wierny pracujacy 176cm brunet odpisz szybko pozdrawiam Krzysztof bemowianin@wp.pl
Mandarynka
Posty: 3
Rejestracja: 10 kwietnia 2016, 19:30 - ndz

Re: Mężczyzna pilnie poszukiwany

Post autor: Mandarynka »

AKTUALNE
fotgraf0
Posty: 80
Rejestracja: 28 września 2016, 07:39 - śr

Re: Mężczyzna pilnie poszukiwany

Post autor: fotgraf0 »

Witaj,
jeśli aktualne to poznajmy się i porozmawiajmy....:)
Mandarynka
Posty: 3
Rejestracja: 10 kwietnia 2016, 19:30 - ndz

Re: Mężczyzna pilnie poszukiwany

Post autor: Mandarynka »

AKTUALNE!
Przystoiny35
Posty: 2
Rejestracja: 17 czerwca 2016, 18:49 - pt

Re: Mężczyzna pilnie poszukiwany

Post autor: Przystoiny35 »

Mam na imię Tomek .Myślę że spełniam twoje kryteria .To mój adres tomasz.z@poczta.onet.pl Pozdrawiam
leon122
Posty: 6
Rejestracja: 04 kwietnia 2015, 16:47 - sob

Re: Mężczyzna pilnie poszukiwany

Post autor: leon122 »

janek pavel
Posty: 3
Rejestracja: 16 stycznia 2017, 20:59 - pn

Re: Mężczyzna pilnie poszukiwany

Post autor: janek pavel »

Jestem bezdzietny i bezpłodny w srednim wieku chętnie zaopiekuję sie Tobą i wspólnie wychowamy to dzieciatko - razem z mamą dziecka i tatą, jestem zdecydowany Was zabrac do swojego domu i wspólnie wychowywac razem owe dzieci.. prosze pisac na e-mail; zdzin38@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post