Pożyczki prywatne co to?

:arrow: O czym tylko zechcesz, Zabawa, Humor, Luz-Blues, Video
Przyczyny i leczenie bezpłodności
bluestar
Posty: 3
Rejestracja: 20 stycznia 2016, 13:38 - śr

Pożyczki prywatne co to?

Post autor: bluestar »

Ostatnio znajoma zapytała się mnie czy wiem co to pożyczki prywatne? Oczywiście nie wiedziałam. i zastanawiam sie co to takiego? Czy tak można omijać banki? Bral ktoś z Was może taka pożyczkę? Jak to wygląda od strony pożyczkobiorcy?
Awatar użytkownika
ezu
Posty: 6
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 07:48 - śr
Kontakt:

Re: Pożyczki prywatne co to?

Post autor: ezu »

Bierzesz pożyczkę od osoby prywatnej, firmy, parabanku - nie w banku. Coś w rodzaju chwilówki, ale nie we wszystkich cechach się zgadzają...
"Gdy­bym mu­siała was ku­pić, nie by­libyście war­ci swo­jej ceny."
szarabilka
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwietnia 2016, 18:26 - czw

Re: Pożyczki prywatne co to?

Post autor: szarabilka »

Witam. Ostatnio szukałem kilku firm, które udzieliły by mi pożyczki prywatnie. To nie jakieś duże firmy. W jednej poproszono mnie o przesłanie skanu dowodu osobistego. Nie dano żadnej umowy, itp. Obawiam się, że to jakiś przekręt bo wiadomo co z takim skanem można zrobić. Zastanawiam się czy oni w moim imieniu nie chcą później brać pożyczki gdzieś indziej doliczając mi jakieś dodatkowe opłaty. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ezu
Posty: 6
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 07:48 - śr
Kontakt:

Re: Pożyczki prywatne co to?

Post autor: ezu »

W sumie wszystkie takie zamiejscowe firmy pewnie będą chciały skan dokumentów, a pewny być nie możesz.
"Gdy­bym mu­siała was ku­pić, nie by­libyście war­ci swo­jej ceny."
Awatar użytkownika
mysia0054
Posty: 8
Rejestracja: 26 lutego 2017, 21:42 - ndz
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pożyczki prywatne co to?

Post autor: mysia0054 »

Ja bym się bała... generalnie te chwilówki chociaż ściągają przez komorników, jak ktoś nie płaci, a przy prywatnych mam przed oczyma obraz jakiegoś karka z bejsbolem, który przyjdzie wyegzekwować dług
"Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie"-Evra
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post