Fotelik dla dziecka

:arrow: O czym tylko zechcesz, Zabawa, Humor, Luz-Blues, Video
Przyczyny i leczenie bezpłodności
buziak
Posty: 17
Rejestracja: 02 czerwca 2015, 12:29 - wt

Fotelik dla dziecka

Post autor: buziak »

jaki powinien byc fotelik dla dziecka?
prosze o wasze opinie.
Artyna
Posty: 2
Rejestracja: 15 września 2014, 21:12 - pn

Re: Fotelik dla dziecka

Post autor: Artyna »

Dla mnie najważniejsza jest ocena z testu zderzeniowego. Zanim wybiorę fotelik sprawdzam, które foteliki miały najwyższe oceny i tylko te biorę pod uwagę. Jeśli chodzi o fotelik 0-13 kg to moim wyborem był Maxi Cosi. Dziecko lubi w nim jeździć, a ja jestem spokojna o jego bezpieczeństwo. Przestrzegam również przed kupowaniem używanego fotelika w internecie! Na pierwszy rzut oka wszystko może z nim być dobrze, a w środku może być cały połamany. Używany fotelik można kupić jedynie od zaufanej osoby, u której mamy pewność, że nie doszło do wypadku z jego udziałem. Warto zwrócić uwagę również na mocowanie fotelika. Osobiście widzę różnicę w montowaniu fotelika przez isofix, a przez zwykłe pasy bezpieczeństwa. Isofix dużo bardziej pochłania energię przy ewentualnym uderzeniu.
Anonafas
Posty: 10
Rejestracja: 09 listopada 2015, 13:54 - pn

Re: Fotelik dla dziecka

Post autor: Anonafas »

musisz brać pod uwagę wiek dziecka, foteiki są przypisane do różnego wieku.
marczakklik
Posty: 1
Rejestracja: 10 października 2016, 20:06 - pn

Re: Fotelik dla dziecka

Post autor: marczakklik »

ja znalazłam portal z testami fotelików. Portal nazywa się {kindersitz}, a o to aktualny test fotelików z 2016. Oto on, proszę kindersitze testsieger 2016 . Warto wrzucić link do translatora google bo strona jest w języku niemieckim. Pozdrawiam.
Maryś
Posty: 7
Rejestracja: 06 listopada 2016, 09:34 - ndz

Re: Fotelik dla dziecka

Post autor: Maryś »

zmieniły sie przepisy jakiś czas temu...chyba na poczatku 2016 roku...istotny jest wzrost a nie wiek dziecka jak dotychczas, musicie poszukac i pocyztac o tym...
Maryś
Posty: 7
Rejestracja: 06 listopada 2016, 09:34 - ndz

Re: Fotelik dla dziecka

Post autor: Maryś »

a jeśli chodzi o bezpieczenstwo...to słyszałm kiedyś o panu który po stracie dziecka w wypadku samochodowym zaprojektował fotelik, któy naprawdę był bezpieczny...miał obrotowy srodek i był taką jakby.."kapsułą" niezamykaną oczywiscie...foelik produkowany niestety nie jest a te na rynku nie dają bezpieczenstwa, latają po aucie...jedynie te wczepiane w karoserie sa bezpieczniejsze, stabilne chociaż, bo inaczej...słabo z bezpieczenstwem niestety
Awatar użytkownika
ewelinaaa92
Posty: 9
Rejestracja: 06 lutego 2017, 15:36 - pn
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Fotelik dla dziecka

Post autor: ewelinaaa92 »

Ogolnie dobre foteliki zaczynają się od 500 zł + . Ale na szczęscie nie problem potem sprzedać używany i nie stracić za dużo pieniędzy.
Ciekawe informacje o metformina, zapraszam też do odwiedzenia mojego bloga.
Awatar użytkownika
martynaly1991
Posty: 19
Rejestracja: 21 lutego 2017, 22:17 - wt
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Fotelik dla dziecka

Post autor: martynaly1991 »

Zdecydowanie podczas wyboru fotelika samochodowego powinno się zwracać uwagę na wzrost i wagę dziecka . Ważne również jest to , aby jazda byłaby w nim wygodna przez kilka godzin . Najlepiej wybrać fotelik z dosyć "wysokiej półki" , nie jest to zabawka , a coś w czym nasze dziecko powinno być bezpieczne.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post