Może tutaj?

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn
AlexDK
Posty: 1
Rejestracja: 26 listopada 2016, 23:05 - sob

Może tutaj?

Post autor: AlexDK »

Cześć, może kilka praktycznych informacji na początek ;)
38 wiosen, 172 cm, 70kg, mieszka poza granicami kraju, stabilna sytuacja zawodowa, żadnych kredytów i zobowiązań (to ostatnie z chęcią bym zmienił). Podobno inteligentny i niebrzydki, chociaż do Di Caprio to mi daleko ;) Zodiakalny strzelec, znaczy się stagnacja i rutyna go zabija, więc szuka kogoś o szerokich horyzontach, z odrobiną szaleństwa, szczerego, oddanego, otwartego; odwdzięczy się tym samym i dołoży coś więcej ;) Miło jest spędzić wieczór w domowym ognisku, ale fajnie jest też czasem wyskoczyć do kina, na koncert itd... (wakacje na drugim końcu świata?)
Nie uczęszcza do kościoła... (dla niektórych może ważne).
I tak, chce dzieci, ale ponieważ sam jako dziecko miał spaprane dzieciństwo, to wychodzi z założenia, że powinien dać swoim dzieciom coś więcej... Wydaje mi się, że warunkiem aby dzieciaki miały fajne dzieciństwo i dobry start w życiu, jest to, że pochodzą z domu w którym jest uczucie... a nie zależności, kalkulacja, złość itd... Więc szukam osoby z którą coś zaiskrzy... i jeśli trzeba to pojadę na drugi koniec świata ;)
Mam całe mnóstwo wad, ale o tym może przy kawie... tak publicznie tutaj... trochę się krępuję ;) (pomijam fakt że jestem ostoją doskonałości i nie mam wad ;) )

Miłego dnia!!
ewelka11
Posty: 10
Rejestracja: 06 czerwca 2014, 19:39 - pt

Re: Może tutaj?

Post autor: ewelka11 »

Hej aktualne? Jak tak to zapraszam do kontaktu ewelka11@interia.pl
Lancolm
Posty: 9
Rejestracja: 03 kwietnia 2017, 19:02 - pn
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Może tutaj?

Post autor: Lancolm »

Czesc szukam faceta na dluzej kogos z kim mozna wypic kawe pojsc do kina wyjechac....dzielic swoje codzienne zycie
barborka
Posty: 54
Rejestracja: 05 czerwca 2017, 19:16 - pn

Re: Może tutaj?

Post autor: barborka »

czy aktualne?
ODPOWIEDZ