Chcę mieć dziecko

Ogłoszenia kobiet
Samamama88
Posty: 1
Rejestracja: 06 września 2017, 22:47 - śr

Chcę mieć dziecko

Post autor: Samamama88 »

Poszukuję Pana , który mnie zaplodni. . Mam 29 lat, mieszkam na Dolnym Śląsku dokładnie we Wrocławiu i bardzo chciałabym mieć dziecko. Zalezy mi na naturalnym poczęciu-umówmy się możemy polączyć przyjemne z pozytecznym( uwielbiam dobry seks) możliwe że trafisiektos na kochanka ale docelowym celem jest ciąża.
Szukam faceta który chce zapłodnic bez żadnych zobowiązań. Nie będzie chciał miec kontaktu z dzieckiem, nie bedzie chciał mieć praw do dziecka. .jeżeli chodzi o wymogi to na pewno musi mieć aktualne badania na HIV i wszelkie choroby weneryczne. No i to ty przyjeżdżasz do mnie. Tylko poważne oferty.
Ostatnio zmieniony 10 września 2017, 00:02 - ndz przez Samamama88, łącznie zmieniany 3 razy.
Krzysiek8808
Posty: 1
Rejestracja: 06 września 2017, 23:41 - śr

Re: Chcę mieć dziecko

Post autor: Krzysiek8808 »

Witam
Mam 29 lat Chciałbym Ci pomóc zajsc w upragniona ciaze Nie chce miec kontaktu z dzieckiem ani żadnego innego kontaktu Podobnie lubie dobry sex Pytaj smialo jak masz jakies pytania

Pozdrawiam Krzysztof
rafael78
Posty: 65
Rejestracja: 09 maja 2017, 16:33 - wt
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Chcę mieć dziecko

Post autor: rafael78 »

Witam serdecznie.

Swoją ofertę kieruję do pań, par i małżeństw.
odpowiedzialnych, mądrych, dobrych i pragnących dzieciątko którego nie mogą mieć ze względów naturalnych czy po prostu formalnych.
Zdjęcia poniżej ogłoszenia. Jeżeli są niewidoczne to podeślę na email.
Ja dawca to:
Brunet
38 LAT
Wzrost 185
Waga 80
Krew A Rh MINUS
Oczy brąz
Karnacja ciemna
Uzębienie pełne i zdrowe
Wykształcenie wyższe techniczne.
W miarę mądry ( cały czas człowiek czegoś się uczy )
Dzieci: Syn i Córka, 2 i 7 Lat
Zwierzęta; pies i kot
Nie mam problemów emocjonalnych i zapewniam dyskrecję.

Metoda naturalna nie ze względu na seks.
Od przyjemności jest Twój partner a nasienie ma trafić najkrótszą drogą z punktu A do B.

Inseminizacja również możliwa. Mam jeden warunek.
Cały proces w mojej obecności i zabieram narzędzia mające kontakt z nasieniem.
Powód: nie chcę aby było rozporzadzane bez mojej wiedzy i niewiadomym celu;-)

Badania: Robię dla osoby zdecydowanej na zapłodnienie na jej koszt. Aktualnych nie posiadam ponieważ mają krótki okres ważności, nie prowadzę rozwiązłego trybu życia i nie mam takiej potrzeby jak i nie zapładniam akordowo.
Ja również zostawiam opcję wyboru Kobiety z którą mam przekazać swoje geny dziecku.
REJON DOLNOŚLĄSKI
NIE PONOSZĘ KOSZTÓW DZIEŁA
KOSZT SAMEGO DZIEŁA BEZPŁATNY

KONTAKT: getpregnant78@gmail.com
mezczyzna
Posty: 9
Rejestracja: 08 września 2017, 00:21 - pt

Chcę mieć dziecko

Post autor: mezczyzna »

Witaj,
Przeczytałem Twoje ogłoszenie i chciałbym Ci pomoc. Widze, ze duzo jest mezczyzn chetnych do pomocy ale jesli jeszcze nie zdecydowałas sie na konkretnego pana to moze bedziesz chciała mnie poznac. Moj e-mail to: men.men.men.men@wp.pl
Serdecznie pozdrawiam.
legionaire1511
Posty: 1
Rejestracja: 08 września 2017, 15:42 - pt

Re: Chcę mieć dziecko

Post autor: legionaire1511 »

Witam Ciebie serdecznie jestem z Wrocławia i zaintrygowało mnie Twoje ogłoszenie dotyczące chęci zmierzenia się z trudami macierzyństwa. Chętnie poznam Ciebie bliżej i porozmawiamy na temat który Ciebie interesuje. Jeżeli zaciekawiłem Cię swoją osobą odezwij się proszę a kto wie...
Norbi444
Posty: 2
Rejestracja: 11 września 2017, 11:32 - pn

Re: Chcę mieć dziecko

Post autor: Norbi444 »

Cześć, bardzo chętnie Ci pomogę. Spełniam wszystkie Twoje kryteria.. jeśli chcesz wiedzieć więcej odezwij się na priv..
misio
Posty: 3
Rejestracja: 12 września 2017, 23:20 - wt

Re: Chcę mieć dziecko

Post autor: misio »

Witam chętnie pomogę mam 34 lata wysoki blondyn 185cm niebieskie oczy odezwij się do mnie
admin
Site Admin
Posty: 1684
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: Chcę mieć dziecko

Post autor: admin »

Samamama88 pisze:Poszukuję Pana , który mnie zaplodni. . Mam 29 lat, mieszkam na Dolnym Śląsku dokładnie we Wrocławiu i bardzo chciałabym mieć dziecko. Zalezy mi na naturalnym poczęciu-umówmy się możemy polączyć przyjemne z pozytecznym( uwielbiam dobry seks) możliwe że trafisiektos na kochanka ale docelowym celem jest ciąża.
Szukam faceta który chce zapłodnic bez żadnych zobowiązań. Nie będzie chciał miec kontaktu z dzieckiem, nie bedzie chciał mieć praw do dziecka. .jeżeli chodzi o wymogi to na pewno musi mieć aktualne badania na HIV i wszelkie choroby weneryczne. No i to ty przyjeżdżasz do mnie. Tylko poważne oferty.
To ogłoszenie zostało skopiowane tutaj;
http://www.portalniezalezny.pl/iitam-wy ... en-mnostwo
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
Maciek123
Posty: 23
Rejestracja: 03 lutego 2020, 20:05 - pn

Re: Chcę mieć dziecko

Post autor: Maciek123 »

hej mam na imie Maciek, jestem programistą maszyn i małego formatu biznesmanem. Handluje na giełdach, rozwijam kanał na youtubie z muzyką, rozwijam biznes z maszynami sterowanymi numerycznie, ściągam czasem auta na handel i mam wiele planów i pomysłow. jestem dość przedsiębiorczy. napisz do mnie na maila jeśli chcesz abym podjął sie tego o co prosisz nie chce żadnych pieniędzy w zamian jedyny warunek to abyś mi sie spodobała buka28@op.pl
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post