Chcę zostać zapłodniona- WARSZAWA

:arrow: np. Warszawa i Radom
sabcia1995
Posty: 1
Rejestracja: 15 czerwca 2017, 10:14 - czw

Chcę zostać zapłodniona- WARSZAWA

Post autor: sabcia1995 »

Szukam konkretnego pana, który mnie zapłodni. Mam 23 lata, wysoka blondynka. Gwarantuje dyskrecje i tego samego też oczekuje. Poważnie zainteresowanych proszę o kontakt na maila sabcia19951@onet.pl
Mile widziane zdjęcie, jak również krótki opis o sobie.
Michael92
Posty: 2
Rejestracja: 16 czerwca 2017, 03:19 - pt

Re: Chcę zostać zapłodniona- WARSZAWA

Post autor: Michael92 »

Czesc jesli aktualne ja sprzedam swoja sperme. Obecnie mieszkam w niemczech w razie co napisz napewno sie dogadamy. Mam 22 lata nie pije nie pale cwicze srednio 3 4 razy w tyg pozdrawiam
gwizdek75
Posty: 16
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:03 - czw

Re: Chcę zostać zapłodniona- WARSZAWA

Post autor: gwizdek75 »

chętnie pomogę, zapraszam do kontaktu
Łukasz21
Posty: 53
Rejestracja: 09 czerwca 2017, 00:39 - pt

Re: Chcę zostać zapłodniona- WARSZAWA

Post autor: Łukasz21 »

Chetnie pomogę, zapraszam do kontaktu.
borys666
Posty: 1
Rejestracja: 20 czerwca 2017, 16:19 - wt

Re: Chcę zostać zapłodniona- WARSZAWA

Post autor: borys666 »

Cześć, 38 lat zdrowy sprawdzony blondyn , chętnie pomogę.
Dyskrecja.
Napii
Posty: 1
Rejestracja: 25 czerwca 2017, 15:28 - ndz

Re: Chcę zostać zapłodniona- WARSZAWA

Post autor: Napii »

Cześć ma 22 lat 190 cm 75kg szczupły blondy o zielonych oczach nie chcę za pomoc pieniędzy to że zostaniesz mamom mi wystarczy.
pawlowski44
Posty: 30
Rejestracja: 09 lipca 2017, 14:28 - ndz
Lokalizacja: Wrocław

Re: Chcę zostać zapłodniona- WARSZAWA

Post autor: pawlowski44 »

Witaj, mam na Imie Paweł, mam 21 lat, jestem z Wrocławia. Mam 178 cm, piwne oczy, szczuply, 78 kg;) Jestem zainteresowany by zostac twoim dawcą. Odezwij się do mnie a napewno się dogadamy, mój nr tel 536989927
damcidzidziusia
Posty: 44
Rejestracja: 25 września 2017, 23:30 - pn

Re: Chcę zostać zapłodniona- WARSZAWA

Post autor: damcidzidziusia »

Hej

Pisze do Ciebie dlatego ze juz kiedyś pomagalem malżeństwu z Niemiec.
Co o mnie.... Wysoki szatyn 202cm wzrostu byly koszykarz. Zdrowy, czysty, zadbany, nie palący. Niebieskie oczy, grupa krwi 0 RH-
Sam mam dwójkę dzieci.... Chlopca o brązowych oczach I ciemniejszej karnacji po ojcu szatynie, I corkę blondynkę z niebieskimi oczami rownież po tatusiu :)
Mam 39lat, dosyc zdrowo sie odżywiam choc siedzący tryb pracy przysporzył mi lekkiego brzuszka. Ale gruby nie jestem wiec bez obawy :)
Mam ukonczone studia z zakresu prawa, I choc nie jestem adwokatem do "glupszych" nie naleze :)
Jesli masz pytania.... Poprostu pisz
Pozdrawiam Adrian
Dmytriks
Posty: 1
Rejestracja: 27 września 2017, 16:52 - śr
Lokalizacja: Katowice, woj. Śląskie

Re: Chcę zostać zapłodniona- WARSZAWA

Post autor: Dmytriks »

Gdy jeszcze szuka Pani meżczyżny do zapłodnienia ja mogę pomóc. Wysoki mężczyżna wzrostu 187 cm, waga 73 kg. Nie prowadzę rozwiązlego trybu zycia. Studiuję na Uniwersytecie Ślaśkim nauki przyrodnicze oraz genetykę. Ćwiczę 3 razy w tygodniu, studiując też pracuję w firmie Cateringowej. Mam spokojny charakter, jestem żeczliwy i śprawiedliwy. Mam chęć do nauki języków obcych literatury oraz nauk humanistycznych. Trudniej mi się dają nauki ściśle ale i to też mogę ogarnać. Mieszkam w Polsce 4 rok, pochodzę z Ukrainy. Znam 5 języków obcych.
Zapraszam do kontaktu
pawelpawel779
Posty: 11
Rejestracja: 12 października 2017, 13:42 - czw

Re: Chcę zostać zapłodniona- WARSZAWA

Post autor: pawelpawel779 »

Witaj, mam na Imie Paweł, mam 21 lat, jestem z Wrocławia. Mam 178 cm, piwne oczy, szczuply, 70 kg;) Jestem zainteresowany by zostac twoim dawcą. Odezwij się do mnie a napewno się dogadamy, mój nr tel 536989927
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post