Warszawa 21

Ogłoszenia dawców spermy
shiroe
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2017, 16:38 - śr

Warszawa 21

Post autor: shiroe »

Witam wszystkich, którzy weszli w ten temat.
Mam 182 cm wzrostu, brązowe włosy i niebieskie oczy.Ważę obecnie 75 kg,Kolor mojej skóry jest dość jasny.
Nigdy nie próbowałem palenia papierosów, picia alkoholu oraz brania narkotyków, więc nie posiadam żadnych negatywnych nałogów.Jeżeli chodzi o charakter, to jestem dość spokojny, ale przy tym jestem bardzo towarzyski.
Wiele osób myśli również, o wykształceniu potencjalnego dawcy, więc mogę śmiało powiedzieć, że przez cały okres nauki, nigdy nie miałem większych problemów, od najmłodszych lat wykazywałem zdolności matematyczne oraz obecnie studiuje dziennie na jednej z państwowych uczelni.
Grupa krwi ARH+
Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to proszę o kontakt w wiadomości prywatnej na portalu lub mailowo na adres shiro50655@gmai.com
ewa kurylo
Posty: 51
Rejestracja: 03 października 2017, 11:51 - wt

Re: Warszawa 21

Post autor: ewa kurylo »

Jestem z Warszawy, interesuje mnie tylko metoda kubeczkowa. Kubeczek odbierze mąż. Możemy zapłacić 500 zl, o ile ma Pan badania HIV/zółtaczka. Jeśli nie, opłacimy te badania i odliczymy z wynagrodzenia. Jeśli zapłodnienie się nie powiedzie, ponowna współpraca. CZy jest Pan zainteresowany? Jeśli tak, proszę o zdjęcie i skany badań z zakreślonym nazwiskiem. Pozdrawiam!
Ewa
ewakurylo88@onet.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post