Dawca poszukiwany-Mazowsze

:arrow: np. Warszawa i Radom
olawawa
Posty: 1
Rejestracja: 30 listopada 2017, 15:36 - czw

Dawca poszukiwany-Mazowsze

Post autor: olawawa »

Witam,
mieszkam w Warszawie, mam 33 lata. Poszukuję dawcy, który nie ma nałogów, jest wysoki i zdrowy. Proszę o oferty na PW. W wiadomości napiszcie coś o sobie tzn. waga, wzrost, karnacja, grupa krwi, kolor oczu oraz włosów. Można też podać swoje wykształcenie. Dziękuję.
Leon..
Posty: 8
Rejestracja: 30 listopada 2017, 05:28 - czw

Re: Dawca poszukiwany-Mazowsze

Post autor: Leon.. »

napisz do mnie na meila leontarnowsk1983i@wp.pl chetnie pomoge
Awatar użytkownika
Pablo777xxx
Posty: 61
Rejestracja: 01 grudnia 2017, 21:22 - pt

Re: Dawca poszukiwany-Mazowsze

Post autor: Pablo777xxx »

Jestem chętny, to mój email: pablo777xxx@o2.pl
arturk
Posty: 15
Rejestracja: 12 listopada 2017, 08:45 - ndz

Re: Dawca poszukiwany-Mazowsze

Post autor: arturk »

Cześć. Chętnie pomogę. 33 lata, 190cm, grupa krwi: 0+, 100kg, brunet, piwne oczy, politechnika
zetor
Posty: 9
Rejestracja: 13 sierpnia 2017, 07:25 - ndz

Re: Dawca poszukiwany-Mazowsze

Post autor: zetor »

Cześć jestem zainteresowany i mogę pomóc Podaj maila swego
SasiadPawel
Posty: 4
Rejestracja: 07 grudnia 2017, 12:33 - czw

Re: Dawca poszukiwany-Mazowsze

Post autor: SasiadPawel »

Dzień dobry, chętnie pomogę , fizjoterapeuta, m45, mam zdrowe dzieci , 178/82/19, blond, oczy czarne. Pozdrawiam
maksimusmax
Posty: 19
Rejestracja: 14 listopada 2016, 03:54 - pn

Re: Dawca poszukiwany-Mazowsze

Post autor: maksimusmax »

Witam
Mam 38 lat, wysoki 195 cm, oczy niebieskie, wyższe wykształcenie - chętnie pomogę jeśli dojedziecie do Płocka.
Pozdrawiam
Qm4n
Posty: 93
Rejestracja: 14 listopada 2013, 22:59 - czw
Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz, Katowice, Białystok, Lublin, Trójmiasto, Elbląg

Re: Dawca poszukiwany-Mazowsze

Post autor: Qm4n »

Witaj,
Jestem Kuba z warszawy. Mam 35 lat i prowadze własną firmę. Jestem po 4 fakultetach. Blondyn polak z pochodzenia szwed. Ciemna karnacja skóry. mam dzieci własne oraz z pomocy. Pomagam bezinteresowanie. Metoda kubeczkowa, klinika ale równiez i naturalna, przy czym przy takiej wymagam badań na HIV i WZW. Oczywiście sam takowe posiadam. Grupa Arh+. Pomagam również lesbijkom.
Kontakt Qm4n @ wp.pl
Kuba
Adamszadur
Posty: 29
Rejestracja: 13 lutego 2018, 20:57 - wt
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dawca poszukiwany-Mazowsze

Post autor: Adamszadur »

Witam . Jestem zainteresowany zostac dawca . Jestem milym wesolym facetem bolndyn niebiesko oki wysoki 180 . Grupa krwi abrh+ . Info 668 257 459
Witam . Jestem milym fajnym 38 letnim facetem chetnym dać kobiecie upragnione dziecko . Mam corke 11 lat zdrowa energiczna madra dziewczynka . Ja blondyn niebieskie oczy wysoki 180 cm miły fajny facet i myślę że nie zawiode swoją osoba . Info 668 257 459 . Pozdrawiam Grupa krwi AB RH+ emeil omega-pack@wp.pl
herkules
Posty: 20
Rejestracja: 29 marca 2018, 15:05 - czw

Re: Dawca poszukiwany-Mazowsze

Post autor: herkules »

Witam :)
Brunet,oczy piwne,175wzr, szczupły wysportowany ,ciemna karnacja, wykształcenie średnie ,zdolności manualne ,pewny siebie , ambitny z poczuciem humoru ,36lat. Bez nałogów .
Nie interesuje mnie sex. Jeżeli jest tylko możliwa metoda naturalna nie wykluczam . Aktualne badania.Krew Rh+.70km od Warszawy.
Odezwij się na maila fachurax@interia.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post