Dawca woj śląskie

:arrow: np. Katowice, Częstochowa czy Sosnowiec
Asik43
Posty: 2
Rejestracja: 09 lipca 2018, 12:48 - pn

Dawca woj śląskie

Post autor: Asik43 »

Szukam dawcy,z badaniami. Reszta priv
Awatar użytkownika
Jureczek
Posty: 115
Rejestracja: 04 kwietnia 2016, 10:21 - pn

Re: Dawca woj śląskie

Post autor: Jureczek »

Mam badania.Odpisz.
Qm4n
Posty: 93
Rejestracja: 14 listopada 2013, 22:59 - czw
Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz, Katowice, Białystok, Lublin, Trójmiasto, Elbląg

Re: Dawca woj śląskie

Post autor: Qm4n »

Witaj,
Jestem Kuba z warszawy ale z racji na zawód jestem często w okolicach Bydgoszczy, Poznania, Olsztyna, Krakowa, Bochni, Katowic, Tych, Trójmiasta, Słupska. Mam 35 lat i prowadzę własną firmę. Jestem po 4 fakultetach, aktualnie w trakcie doktoratu. Blondyn platynowy, polak z urodzenia, z pochodzenia szwed. Ciemna karnacja skóry pomimo koloru włosów. Oczy zielono-niebiesko-jasnobrązowe (wielokolorowe), 177cm. Mam dzieci własne oraz z pomocy z tego portalu. Pomagam bezinteresownie (ewentualny zwrot kosztów). Metoda kubeczkowa jak i również klinika (invitro) wchodzi w grę. W przypadku metody naturalnej wymagam badań min. HIV, WZW, Chlamydia. Ja badania wykonuje co pół roku tak więc zawsze takoweż posiadam. Nie mam problemu w pomaganiu związkom jednopłciowym. Grupa krwi Arh+ . Pomagam do skutku. Zapewniam anonimowość. jeżeli trzeba mogę kontaktować się w późniejszym okresie w zależności od Umowy.

Kontakt Qm4n @ wp.pl
Kuba
krisus
Posty: 4
Rejestracja: 30 lipca 2018, 01:44 - pn

Re: Dawca woj śląskie

Post autor: krisus »

Witam jestem młodym 22 letnim facetem 187 cm wzrostu 90 kg wagi niebieskooki brunet :) z wykształceniem średnim kierunkowym
Jestem facetem bez seksualnego doświadczenia lecz myśle , ze nie byłby to duży kłopot :)
Chętnie pomogę jeżeli jest taka potrzeba bez problemu
E mail kontaktowy : Kris.bob.b4@gmail.com
Pozdrawiam cieplutko :)
witold189
Posty: 17
Rejestracja: 03 sierpnia 2018, 14:20 - pt

Re: Dawca woj śląskie

Post autor: witold189 »

Witam,
chętnie bezinteresownie pomogę. Jestem blondynem z niebieskimi oczami, 44 lata, bez nałogów, mam 189 cm wyrostu i wykształcenie wyższe, IQ około 135, dwójkę własnych zdrowych i zdolnych dzieci, moja grupa krwi: A Rh+
Najlepiej napisz na email: witold189@outlook.com.
Pozdrawiam
Witold
Kuba 40
Posty: 16
Rejestracja: 03 sierpnia 2018, 14:49 - pt

Re: Dawca woj śląskie

Post autor: Kuba 40 »

Witaj,
Kuba lat 42, jestem ze śląska, zdrowy posiadam badania, mam 2 dzieciaków, reszta prv
jaz30@vp.pl
pozdrawiam
Kuba
wegas333
Posty: 299
Rejestracja: 17 listopada 2017, 15:45 - pt

Re: Dawca woj śląskie

Post autor: wegas333 »

pomoge ci grzecznosciowo i zaplodnie cie,podaj numer tel. ja 45 lat. wegas333@onet.eu
tom.men
Posty: 5
Rejestracja: 10 września 2018, 08:37 - pn

Re: Dawca woj śląskie

Post autor: tom.men »

30 lat kawaler zdrowy
tom.men@interia.pl
majster88
Posty: 14
Rejestracja: 18 września 2018, 08:51 - wt

Re: Dawca woj śląskie

Post autor: majster88 »

Hej , mam na imię Paweł , mam 22 lata , 178cm wzrostu , 80kg waże, czarne włosy , piwne oczy . Na codzien prowadzę własną działalność gospodarcza. Pochodzę z okolic Wrocławia. Jeśli jesteś zainteresowana, chętnie Ci pomogę , kontakt pod nr tel: 536989927
Niebieskooki78
Posty: 3
Rejestracja: 27 listopada 2019, 13:35 - śr

Re: Dawca woj śląskie

Post autor: Niebieskooki78 »

Witaj
Jestem ze Ślaska,dokladnie z Rybnika i chetnie Ci pomoge w zaplodnieniu.dogadamy sie na pewno.Mam 41 lat,168 cm wzrostu,niebieskie oczy,jestem dobrze zbudowany,waze 75 kg,jestem szatynem i jestem plodny.A Ty skad dokladnie jesteś?Jestem mily ,kulturalny i zadbany.Czekam na wiadomosc od Ciebie na mojej poczcie.
swarog@wp.pl
Jak sie odezwiesz i zdecydujesz sie na mnie to podamCi moj numer telefonu dla lepszego kontaktu.Pozdrawiam serdecznie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post