Pomoc dla Ciebie (pełna anonimowość)

Ogłoszenia dawców spermy
PrywatnyDawca
Posty: 2
Rejestracja: 08 sierpnia 2018, 14:51 - śr

Pomoc dla Ciebie (pełna anonimowość)

Post autor: PrywatnyDawca »

Witajcie wszystkie zainteresowane.

Jestem młodą, ambitną osobą, która chętnie pomoże potrzebującej kobiecie w zajściu w ciążę. Metoda zapłodnienia dowolna. Uważam, że pomagając Ci w osiągnięciu pełnej satysfakcji z życia, jaką jest posiadanie potomstwa, oddaję Ci bezpowrotnie część siebie. W związku z tym za każdą pomoc oczekuję symbolicznej wpłaty. Mogłabyś teraz zapytać : "Dlaczego miałabym płacić za coś takiego, skoro wielu mężczyzn na tym portalu chce zapłodnić zupełnie za darmo!?". Otóż wybierając mnie masz pewność co do prywatności, jak i jakości naszej współpracy. Nie wypytuję o twoje życie prywatne, jeśli chcesz - chętnie Cię wysłucham, lecz nie jest to konieczne. Po wszystkim możemy zerwać kontakt bezpowrotnie. Co do moich cech to jestem ambitny, kreatywny, dążę zaparcie do celu. Jestem duszą towarzystwa, która jest wrażliwa, lecz nie zawsze okazuje tą wrażliwość (w imię zasady - mężczyźnie nie zawsze wypada wpadać w rozterki publicznie). Co do wyglądu to uczęszczam na siłownię, mam 178cm, nie jestem pedantyczny, lecz dbam o siebie. Jeśli jesteś zainteresowana to skontaktuj się ze mną - dogadamy wtedy szczegóły, oraz odpowiem na twoje pytania.

Powodzenia w staraniach o wasze maleństwa, bez znaczenia czy korzystając z mojej pomocy, czy kogoś innego!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post