Młody ojciec dwójki dzieci i wielokrotny dawca. Katowice oraz dojazd cała Polska

Ogłoszenia dawców spermy
Życiodawca
Posty: 2
Rejestracja: 13 stycznia 2019, 09:41 - ndz

Młody ojciec dwójki dzieci i wielokrotny dawca. Katowice oraz dojazd cała Polska

Post autor: Życiodawca »

27 latek pomoże w zapłodnieniu Odpłatnie.
Jestem osobą poważną i dyspozycyjna oraz mam rodzinę (żona i dwójka dzieci) więc nie szukam tutaj seksu, zapłodnienie tylko przez kubeczek.
Nie chce mieć kontaktu z dzieckiem.
Wszelkie pytania :?: proszę kierować na email zyciodawca@o2.pl bądź na tej stronie, mogę się spotkać.
Krótki opis - ciemny blondyn 27 lat, 180 cm wzrostu, waga 79kg, sylwetka wysportowana ale nie kulturystyczna, oczy niebieskie, grupa krwi 0Rh+ wykształcenie wyższe finansowe oraz jestem w trakcie studiów podyplomowych, zdrowy, w rodzinie brak chorób dziedzicznych i genetycznych. Pracuje jako informatyk i cechuje się wysoką inteligencją oraz umysłem :idea: analitycznym. Jestem również muzykiem (saksofonista), nagrałem 7 płyt oraz czynnie uprawiam różne sporty zimą snowboard w lecie piłka nożna, koszykówka, pływanie oraz przez cały rok treningi na siłowni ogólnorozwojowe.
Nie pije alkoholu, nie palę papierosów oraz nie biore narkotyków. Zdrowo się odżywiam.
Pobieram opłatę za pomoc, podchodze do tego czysto zawodowo, możemy również się spotkać przed żeby sie poznać i porozmawiać bo to ważne aby atmosfera nie była napięta.
Czekam na kontakt tylko osoby zdecydowane.
Dla osób chętnych moge zrobic wspólnie badania, ale posiadam teraz w miarę aktualne badania kiedy piszę ten post. Jestem w stanie poświęcić każdy wolny czas dla przyszłej mamy.
Dojadę na terenie całego kraju na koszt zainteresowanej przyszłej mamy.
Życiodawca
Posty: 2
Rejestracja: 13 stycznia 2019, 09:41 - ndz

Re: Młody ojciec dwójki dzieci i wielokrotny dawca. Katowice oraz dojazd cała Polska

Post autor: Życiodawca »

Up
Mivvvmi
Posty: 4
Rejestracja: 18 listopada 2019, 19:40 - pn

Re: Młody ojciec dwójki dzieci i wielokrotny dawca. Katowice oraz dojazd cała Polska

Post autor: Mivvvmi »

Witam jaka metoda i cena?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post