Nieuczciwa dziewczyna

Kobieta szuka pary. Ogłoszenia kobiet gotowych urodzić komuś dziecko
Xmas1

Nieuczciwa dziewczyna

Post autor: Xmas1 » sobota, 12 stycznia 2019, 17:13

Witam. Uczyłam wszystkich jeszcze raz przed dziewczyną o nikach kasiamakowiak4 oraz moim zdaniem to była również szczesliwa mamą oraz Szcześniak.
Ta dziewczyna wyciąga tylko pieniądze. Ostatnio napisała że nie była w ciąży. Bardzo przestrzegam. My jesteśmy naiwni i wierzymy że pomagamy A czerpią z nas jak z Wisły. Tak naprawdę to od 2 lat nie spotkałam tu szczerej matki. Raczej tu takich nie ma. I to nie jest tylko moja opinia. Panie sądzą że przy tych problemach zdrowotnych jakie mamy to mogą robić nas w bambuko jak chcą. Pewnie do jakiegoś momentu tak ale uważajcie bo karma wraca A jak piz..... z znienacka to się zdziwicie.
Ostatnio zmieniony niedziela, 3 lutego 2019, 20:32 przez Xmas1, łącznie zmieniany 3 razy.

Pelna nadzieji

Re: Nieuczciwa dziewczyna

Post autor: Pelna nadzieji » niedziela, 13 stycznia 2019, 12:01

Niestety my również zostaliśmy przez nią oszukani 😔

kasiamakowiak4

Post autor: kasiamakowiak4 » niedziela, 13 stycznia 2019, 14:05

Nieuczciwa? To że pani nie chciałam swoich danych wysłać, mniej więcej np PESEL, nie chce aby osoba obca posiadała moje dane 😠
I widzę że pani założyła drugi profil bo pełna nadzieji i xmas to ta sama osoba 🤯 a przez to że pani głupoty pisze to druga rodzina się odemnie odwróciła, więc muszę szukać innej pary, dziękuję bardzo i życzę pani aby pani nie znalazła dzidzi do adopcji ponieważ widzę, że ma pani problemy sama z sobą 😠

kasiamakowiak4

Post autor: kasiamakowiak4 » niedziela, 13 stycznia 2019, 14:06

I jak pani została oszukana? Że wysłała pani pieniążki na wizytę u lekarza, w ten sposób? Czy to jest oszustwo!

Xmas1

Post autor: Xmas1 » niedziela, 13 stycznia 2019, 14:14

Kasiu żadnych danych od Ciebie nie rzadalam. To nie mi tylko drugiej rodzinie wysłałaś zdjęcia usg bez daty i było to usg Twojej córki. Ja i druga rodzina jesteśmy zupełnie dwoma oddzielnym nikami od ktorych bralas pidniadze w jednym czasie na tw same wizyty. Umawialas nas na te same usg. Wizyta w sobotę tak? Zadzwoniłam do gabinetu który w sobotę nie przyjmuje i nigdy takiej pacjentki nie bylo. Gdy umówiliśmy się na spotkanie adresu nie mogłam poprosić się przez tydzień. A potem nagle szpital z którego miałaś mi przesłać dokument na który czekam do dziś. Zablokowałas nr u mysl8sz że to wystarczy. Ja złożę do odpowiednich instytucji informację nawet jeśli sama też poniose konsekwencje. Druga rodzina również. Mam nadzieję że nikt już na to się nie nabierze. Udowodnij że nie klamałas to Cię jeszcze przeprosze tak jak Ci to powiedziałam. A Ty jeszcze 2 dni temu kolejnej rodzinie naobiecywalaś. Radzimy Ci z pełńanadziei uregulować sprawy opłat.

Xmas1

Post autor: Xmas1 » niedziela, 13 stycznia 2019, 14:20

A poza tym po co Ci była druga rodzina skoro wiedziałaś że my jesteśmy zdecydowani . Sama pisałaś że już nas wybrałaś więc po Ci w jednym czasie 3 rodziny. Blagalam Cię o jakąś informację więc gdzie ja kłamie. Masz mój nr udowodnij że jesteś niewinna.

Pelna nadzieji

Post autor: Pelna nadzieji » niedziela, 13 stycznia 2019, 14:26

Oczywiście jesteśmy inna rodzina z nami ta Pani umówiła się do lekarza na piątek i również zapłaciłam za niby wizytę. Pamiętaj karma wraca ty nie masz sumienia kobieto!

Kama281985

Post autor: Kama281985 » wtorek, 19 lutego 2019, 10:01

I pozniej przez takie oszustki uczciwe kobiety maja problem aby znalezc rodzine dla swojego dziecka !

Xmas1

Post autor: Xmas1 » wtorek, 19 lutego 2019, 13:52

Dokładnie tak jest A my stajemy się bezduszni i złośliwi i nieufni wobec prawdziwych matek.

Grzanka85

Post autor: Grzanka85 » wtorek, 19 marca 2019, 19:47

To bardzo przykre.. Jestem tu po raz pierwszy. Mam czwórkę dzieci i wiem jakie to cudne przeżycie zobaczyć swoje dziecko.. Moc być z nim od pierwszych dni.. Widzieć jak się uczy i rozwija.. Jak mówi pierwsze słowa.. Dlatego nie rozumie takich pustych bab.. Życze wam drodzy przyszli rodizce żebyście w końcu mogli przytulić swojejgo maluszka.. Poczuć zapach takiego malwnkiwgo czlowieczka. Trzymam za was kciuki %)

ODPOWIEDZ