Ogloszenie dla przyszlego partnera

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
dzieciatko:-)
Posty: 1
Rejestracja: 21 sierpnia 2013, 22:05 - śr

Ogloszenie dla przyszlego partnera

Post autor: dzieciatko:-) »

Dzień Dobry,
Jestem zainteresowana znalezieniem partnera , dla którego rodzina oraz dzieci są wartościami. Zawsze chciałam mieć rodzinę i dzieci ale do tej pory życie układa mi się inaczej. Opcje małżeństwa z rozsądku albo desperacji nie wchodzą w grę, wiec postanowiłam aktywnie poszukać partnera który tak jak ja, jest już gotowy na nowa drogę w życiu ale partnera brak.
Mam 30 lat , singielka, nigdy niezamężną, bezdzietna, zaradna i normalna. W mojej rodzinie wszystkie dzieci rodziły się do tej pory bez wad generycznych, zdrowe . Jestem zdrowa, bez większych nałogów . Jestem samodzielna finansowo itp. Mam wykształcenie wyższe oraz studia MBA, nie mam problemów zawodowych. Lubie wycieczki, wspinaczki górskie , make up a ostatnio basen.
Ważne jest dla mnie aby rodzicielstwo dla przyszłego tatusia było szczęściem a nie obowiązkiem, aby wprowadzenie tego nowego człowieczka w świat było dla niego ważne i fascynujące. Nie może być to tatuś weekendowy. Decyzje co do dziecka będziemy podejmować wspólnie i razem , razem tez będziemy za nie odpowiedzialni. Aby to wszystko miało sens powinniśmy najpierw być przyjaciółmi i się przynajmniej polubić. Szacunek do ciebie nawzajem oraz dojrzałość to podstawa. Jako ze będziemy mieli kontakt ze sobą przez minimum następne 20 lat ważne abyśmy potrafili się wspierać i słuchać.
Bardzo proszę tylko o poważne maile , od racjonalnych Panów. Mail: nowyczlowieczek@gmail.com
Smok Eustachy
Posty: 5
Rejestracja: 01 października 2012, 23:06 - pn

Re: Ogloszenie dla przyszlego partnera

Post autor: Smok Eustachy »

Witam

A skąd jesteś?

Pozdrawiam

Jacek

smokeustachy@wp.pl
froncik
Posty: 3
Rejestracja: 14 września 2013, 20:41 - sob

Re: Ogloszenie dla przyszlego partnera

Post autor: froncik »

Dzień dobry, czy ogłoszenie nadal jest aktualne. Proszę o kontakt froncik88@gmail.com
Pozdrawiam.:)
vdg
Posty: 2
Rejestracja: 27 lutego 2014, 17:25 - czw

Re: Ogloszenie dla przyszlego partnera

Post autor: vdg »

witaj ;
skad jesteś?
Zygmunt46
Posty: 311
Rejestracja: 09 lutego 2019, 23:30 - sob

Re: Ogloszenie dla przyszlego partnera

Post autor: Zygmunt46 »

Aktualne?
zaradny
Posty: 252
Rejestracja: 12 lutego 2019, 22:10 - wt

Re: Ogloszenie dla przyszlego partnera

Post autor: zaradny »

Pozdrawiam
Zygmunt46
Posty: 311
Rejestracja: 09 lutego 2019, 23:30 - sob

Re: Ogloszenie dla przyszlego partnera

Post autor: Zygmunt46 »

Napisz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post