Krótki poradnik dla "biorczyń" :)

Ogłoszenia kobiet
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: Krótki poradnik dla "biorczyń" :)

Post autor: Zbigniew »

greg pisze:Pamiętajcie , że tak naprawdę to DAWCA WYBIERA SOBIE KONKRETNĄ BIORCZYNIĘ na podstawie rozmów, analiz a nie na odwrót jak jesteście o tym święcie przekonane
Biorąc pod uwagę, że do jednej biorczyni odzywa się kilkunastu dawców, upierałbym się jednak, że to biorczyni wybiera :-)
greg

Re: Krótki poradnik dla "biorczyń" :)

Post autor: greg »

Owszem zgłaszają się, sam czasem też tak robię, ale jeśli z czasem z rozmów z konkretną kobietą wywnioskuję, że jednak nie nadaje się na matkę albo po prostu nie ma do tego warunków to nie pomagam za wszelką cenę, niech szuka kogoś innego :) ja przynajmniej nie pomagam każdej, pierwszej lepszej dziewczynie, która tej pomocy szuka. Wiem ,że są tacy co tak robią ale ich profesjonalnymi dawcami nazwać nie można.
jolaimąż
Posty: 11
Rejestracja: 27 października 2015, 11:29 - wt

Re: Krótki poradnik dla "biorczyń" :)

Post autor: jolaimąż »

Aśka włącz prywatne wiadomości to ci napiszę coś więcej. Skasowałam krótki opis bo niektórzy są zazdrośni
Ostatnio zmieniony 31 października 2015, 19:23 - sob przez jolaimąż, łącznie zmieniany 1 raz.
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: Krótki poradnik dla "biorczyń" :)

Post autor: Zbigniew »

Oho, kolejny dawca zachwalający sam siebie za pomocą fikcyjnych kont biorczyń na forum.
EDIT:
Jako, że user "jolaimąż" zmienił treść posta powyżej, wyjaśniam iż chodzi o zachwalanie usera o nicku "darek.1974"
Ostatnio zmieniony 31 października 2015, 21:09 - sob przez Zbigniew, łącznie zmieniany 1 raz.
greg

Re: Krótki poradnik dla "biorczyń" :)

Post autor: greg »

standard na tym forum, nie wiem czy admin ma taką możliwość sprawdzić czy dane konta pochodzą z jednego adresu, ale są strony gdzie takie coś nie przechodzi

patrzeć jak zaraz jej mąż napisze, że również jest zadowolony z obsługi ;)
jolaimąż
Posty: 11
Rejestracja: 27 października 2015, 11:29 - wt

Re: Krótki poradnik dla "biorczyń" :)

Post autor: jolaimąż »

Nikogo nie zachwalalam tylko opisalam moje odczucia. Nie podawałam kto to był.
jolantabink
Posty: 30
Rejestracja: 01 listopada 2015, 08:31 - ndz

Re: Krótki poradnik dla "biorczyń" :)

Post autor: jolantabink »

Jeśli to on pisał pod fałszywym kontem to dobry jest, w życiu nie zorientowała bym się że to pisze facet. Dzięki za poradnik jest tu dużo przydatnych rzeczy.
admin
Site Admin
Posty: 1682
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: Krótki poradnik dla "biorczyń" :)

Post autor: admin »

Rzeczywiście jolaimąż to darek.1974
:lol:
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
jolantabink
Posty: 30
Rejestracja: 01 listopada 2015, 08:31 - ndz

Re: Krótki poradnik dla "biorczyń" :)

Post autor: jolantabink »

Ale jaja, reklama dźwignią handlu :D
greg

Re: Krótki poradnik dla "biorczyń" :)

Post autor: greg »

ale trzeba być debilem, żeby się bawić w takie rzeczy i pisać samemu sobie pochwały :D ban na stałe i trzeba monitorować wszystkie takie podobne akcje bo to jest chore i tylko niszczy sens istnienia tego forum :)
ODPOWIEDZ