Szukam ojca dla dziecka :)

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
Harusiowa
Posty: 2
Rejestracja: 17 stycznia 2015, 23:06 - sob

Szukam ojca dla dziecka :)

Post autor: Harusiowa »

Jestem mloda dziewczyna. Mam 18 lat. Jestem dojrzala i zdecydowana dziewczyna. Mam nadzieje ze nie zostane zdyskfalifikowana ze wzgledu na wiek.
Dziecko jest moim najwiekszym marzeniem. Szukam ojca ktory rowniez jest zdecydowany. Chcialabym aby ojciec uczestniczyl w zyciu dziecka . Tutaj jestem otwarta na propozycje i wszystko jest do ustalenia. Czy chciabys tylko wspolnie wychowywac czy mozechcialbys stworzyc rodzine, zwiazek malzenski? Moge sie dostosowac. :) Twoj wiek nie gra dla mnie roli. Jestem ze slaska ale moge sie przeprowadzic w dowolne miejsce. Istotnym kryterium jest dla mnie to czy dalbys rade utrzymac mnie i dziecko w swoim mieszkaniu (ja mieszkam z rodzicami)? Po urodzeniu chvialabym sie zajmowac tylko wychowywaniem dziecka ( badz w przyszlosci jeslibys chcial dzieci) Nie chcialabym niczego odmawiac dziecku. Chcialabym zeby niczego mu nie brakowalo.
. Bedzie sie liczylo dla mnie tylko to zeby dziecko bylo szczesliwe kochane i nie chce liczyc dla niego kazdej zlotowki

Jezeli chcesz dowiedziec sie wiecej albo jestes zainteresowany to napisz na flakonik94@op.pl
Zygmunt46
Posty: 311
Rejestracja: 09 lutego 2019, 23:30 - sob

Re: Szukam ojca dla dziecka :)

Post autor: Zygmunt46 »

Aktualne?
zaradny
Posty: 252
Rejestracja: 12 lutego 2019, 22:10 - wt

Re: Szukam ojca dla dziecka :)

Post autor: zaradny »

Pozdrawiam
Zygmunt46
Posty: 311
Rejestracja: 09 lutego 2019, 23:30 - sob

Re: Szukam ojca dla dziecka :)

Post autor: Zygmunt46 »

Napisz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post