Chcę mieć syna

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
Dawid1132015
Posty: 1
Rejestracja: 11 marca 2015, 15:54 - śr

Chcę mieć syna

Post autor: Dawid1132015 »

Kontakt: dawid4000@icloud.com

Witam,

Nazywam się Dawid i mam 22 lata. Mieszkam pod Warszawą. Chcę mieć syna. Traktuję to bardzo poważnie i nie chcę podejmować pochopnej decyzji. Pragnę tutaj poznać kobietę, która również chce mieć dzieci, ale nie chce się z nikim wiązać. Jeśli jest tutaj kobieta, która myśli podobnie do mnie to proszę o wiadomość na moją skrzynkę e-mail. Obecnie pracuję i uczę się dwóch języków obcych (angielskiego i japońskiego). Mam ciemno niebieskie oczy, długie brązowe włosy i 182 cm wzrostu. Jestem proporcjonalnie zbudowany i ponad przeciętnie inteligętny. Więcej informacji na mój temat mogę podać przez pocztę. Przed podjęciem decyzji o dziecku musimy się dobrze poznać, popisać e-maile, porozmawiać przez telefon i kilka razy się spotkać osobiście.

Pozdrawiam, Dawid.
hipijo
Posty: 3
Rejestracja: 16 marca 2015, 17:17 - pn

Re: Chcę mieć syna

Post autor: hipijo »

Jesteś jeszcze bardzo młody, jesteś pewien swojej decyzji? Po przeczytaniu tematu spodziewałam się raczej dyskusji na temat tego w jakiej pozycji udało się komuś innemu spłodzić chłopca hahah :lol:
Sylwia Przybyszewska
Posty: 3
Rejestracja: 24 maja 2015, 09:32 - ndz

Re: Chcę mieć syna

Post autor: Sylwia Przybyszewska »

Cześć

mam na imię Sylwia, mam 32 lata i mieszkam w okolicach Płocka. Podobnie jak Ty chciałabym mieć syna. Mam dobra pracę a za chwilę ukończę drugie studia. To najlepszy czas na dzidziusia. Nie szukam partnera, ale wiem też że samotne macieżyństwo nie jest łatwe. Nie chodzi mi tu o nieprzespane noce itd., ale o pewność, że gdyby coś się stało złego, moje dziecko nie zostanie samo.
Czekam na wiadomość.

Sylwia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post