SPRAWDZONY, ZDROWY, WYSPORTOWANY, BEZINTERESOWNY.

Ogłoszenia dawców spermy
Awatar użytkownika
Neskajaksen
Posty: 31
Rejestracja: 26 marca 2015, 15:59 - czw
Lokalizacja: Cała Polska

SPRAWDZONY, ZDROWY, WYSPORTOWANY, BEZINTERESOWNY.

Post autor: Neskajaksen »

Mam trójkę ładnych dzieci, 38 lat, 2 fakultety i stabilną sytuację zawodową. Nie palę, piję bardzo okazjonalnie (dużo jeżdżę samochodem), jestem aktywny, wysportowany, regularnie pływam, jeżdżę na rowerze i biegam. Jak dotąd udało mi się pokonać kilka półmaratonów. Z racji wymienionych zainteresowań co roku regularnie badam swój stan zdrowia.

Poza pewnym doświadczeniem praktycznym posiadam również wykształcenie biologiczne i w swojej praktyce często mam do czynienia z kwestiami cyklu miesięcznego, płodności itp. (stąd między innymi moje zaangażowanie w tym temacie). Dlatego, jeśli masz, bądź macie jakieś pytania a z jakichś powodów nie zdecydowaliście się na moją ofertę, to i tak z chęcią (oczywiście w miarę możliwości) odpowiem na pytania dotyczące promowanej tu formy zapłodnienia czy to naturalnej, "częściowo naturalnej" czy tzw. kubeczkowej :)
Ostatnio zmieniony 31 lipca 2022, 13:14 - ndz przez Neskajaksen, łącznie zmieniany 7 razy.
Neskajaksen
Posty: 31
Rejestracja: 26 marca 2015, 15:59 - czw
Lokalizacja: Cała Polska

Re: SPRAWDZONY, ZDROWY, WYSPORTOWANY, BEZINTERESOWNY

Post autor: Neskajaksen »

Uważam również, że mam silne i dobre geny - moi przodkowie żyli długo i umierali z przyczyn naturalnych a rodzice zbliżają się do 70 i 80 lat i nie cierpią na żadną z tzw. chorób cywilizacyjnych, jak cukrzyca, nadciśnienie itp. Nie ma też mowy o chorobach genetycznych, czy nawet łysieniu.
Ostatnio zmieniony 30 marca 2015, 21:08 - pn przez Neskajaksen, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Neskajaksen
Posty: 31
Rejestracja: 26 marca 2015, 15:59 - czw
Lokalizacja: Cała Polska

Re: SPRAWDZONY, ZDROWY, WYSPORTOWANY, BEZINTERESOWNY

Post autor: Neskajaksen »

Jestem tu z pobudek ideologicznych a nawet patriotycznych - chcę wymiernie przyczynić się do podniesienia statystyk dotyczących średniej ilości dzieci w naszym kraju :)
Ostatnio zmieniony 02 listopada 2015, 10:11 - pn przez Neskajaksen, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Neskajaksen
Posty: 31
Rejestracja: 26 marca 2015, 15:59 - czw
Lokalizacja: Cała Polska

Re: SPRAWDZONY, ZDROWY, WYSPORTOWANY, BEZINTERESOWNY

Post autor: Neskajaksen »

Kilka szczegółów na mój temat:
Oczy: zielone
Wzrost i włosy: wysoki (182cm) szatyn
Waga: 76 kg
Grupa krwi: ARh-
Dzieci własne: trójka w wieku 1,5-16 lat (dwóch chłopców i dziewczynka) urodzone naturalnie i o czasie z maksymalną oceną Apgar
Ostatnio zmieniony 02 kwietnia 2015, 22:02 - czw przez Neskajaksen, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Neskajaksen
Posty: 31
Rejestracja: 26 marca 2015, 15:59 - czw
Lokalizacja: Cała Polska

Re: SPRAWDZONY, ZDROWY, WYSPORTOWANY, BEZINTERESOWNY

Post autor: Neskajaksen »

Na co dzień mieszkam w Warszawie, lecz jeśli to dla Państwa ważne - jestem w stanie dotrzeć na spotkanie do praktycznie każdego większego miasta w Polsce, a mój tryb pracy umożliwia mi dostosowanie się do założonego terminu "ostatecznego" spotkania. Pod warunkiem oczywiście, że jesteśmy już na etapie końcowych ustaleń.
Ostatnio zmieniony 11 kwietnia 2015, 00:29 - sob przez Neskajaksen, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Neskajaksen
Posty: 31
Rejestracja: 26 marca 2015, 15:59 - czw
Lokalizacja: Cała Polska

Re: SPRAWDZONY, ZDROWY, WYSPORTOWANY, BEZINTERESOWNY

Post autor: Neskajaksen »

W związku z powtarzającymi się pytaniami Pań o akceptowane przeze mnie metody zapłodnienia informuję, że jestem w stanie dostosować się do Państwa wymagań. Jak dotąd udało mi się pomóc jednej parze za pomocą metody 'kubeczkowej', a raczej strzykawkowej i to już za pierwszym razem. Metoda naturalna - mimo że najskuteczniejsza nie jest moim celem ani warunkiem współpracy, jednak jeśli brałbym ją pod uwagę, to również wymagam od biorczyni aktualnych badań.
Ostatnio zmieniony 25 kwietnia 2015, 19:08 - sob przez Neskajaksen, łącznie zmieniany 1 raz.
gosiaa
Posty: 15
Rejestracja: 10 marca 2015, 21:03 - wt

Re: SPRAWDZONY, ZDROWY, WYSPORTOWANY, BEZINTERESOWNY

Post autor: gosiaa »

witam jestem z Lublina czy to bardzo przeszkadza. Mam 33 lat stanu wolnego
Awatar użytkownika
Neskajaksen
Posty: 31
Rejestracja: 26 marca 2015, 15:59 - czw
Lokalizacja: Cała Polska

Re: SPRAWDZONY, ZDROWY, WYSPORTOWANY, BEZINTERESOWNY

Post autor: Neskajaksen »

Nie, to nic nie zmienia.
Awatar użytkownika
Neskajaksen
Posty: 31
Rejestracja: 26 marca 2015, 15:59 - czw
Lokalizacja: Cała Polska

Re: SPRAWDZONY, ZDROWY, WYSPORTOWANY, BEZINTERESOWNY

Post autor: Neskajaksen »

W związku z częstymi pytaniami o kontakt telefoniczny informuję, iż numer telefonu udostępniam tylko osobom poważnie rozważającym ewentualną współpracę.
Awatar użytkownika
Neskajaksen
Posty: 31
Rejestracja: 26 marca 2015, 15:59 - czw
Lokalizacja: Cała Polska

Re: SPRAWDZONY, ZDROWY, WYSPORTOWANY, BEZINTERESOWNY

Post autor: Neskajaksen »

Badania morfologii, moczu oraz na hiv, kiłę, rzeżączkę, HCV, Chlamydię a także seminogram robiłem ostatnio przed ok. półtora roku. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w każdej chwili je powtórzyć, chociaż regularnie (mniej więcej co 2 miesiące) oddaję krew, która jest weryfikowana także pod kątem w/w chorób.
Ostatnio zmieniony 29 grudnia 2016, 12:00 - czw przez Neskajaksen, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post