Pragnę założyć rodzinę

Ogłoszenia matrymonialne kobiet
Ancik
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwietnia 2015, 23:50 - pt

Pragnę założyć rodzinę

Post autor: Ancik »

Witam,
Forum znalazłam przypadkiem, ale ponieważ bardzo pragnę założyć rodzinę i urodzić dziecko (nawet nie jedno ;) ), postanowiłam się tu zalogować. Może to będzie dobry sposób :).

Mieszkam na śląsku, mam 35 lat i nie jestem w związku. Nie zależy mi tylko na dziecku, bo dziecko powinno mieć oboje rodziców. Zatem bardzo chciałabym znaleźć partnera, z którym nie tylko będziemy mieć dziecko (bo to tylko kwestia zapłodnienia), ale razem je wychowamy, będziemy się o nie troszczyć (o siebie wzajemnie również) i damy mu miłość, bezpieczeństwo i wszystko co tylko będzie mu potrzebne.

Coś więcej o mnie... jestem brązowooką blondynką, 160 cm wzrostu, puszysta (walczę z tym). Jak pokocham, to jestem w stanie dla tej osoby zrobić wiele, jestem wrażliwa, jak trzeba zachowuję zimną krew, jestem opiekuńcza, kocham zwierzęta (jeśli nie zgadzasz się na ich obecność w domu/życiu to nawet nie pisz, bo ja nie wyobrażam sobie życia bez nich i nie zrezygnuję z ich posiadania). Na początku poznawania bywam nieśmiała, bywam zdystansowana, ale jak już kogoś poznaję to się otwieram coraz bardziej. ;)

Szukam mężczyzny wrażliwego, ciepłego, spokojnego. Gotowego na założenie rodziny, na nieprzespane noce :D, na pieluchy.

Pozdrawiam
gremlinek
Posty: 2
Rejestracja: 29 marca 2014, 09:19 - sob

Re: Pragnę założyć rodzinę

Post autor: gremlinek »

Jak mozesz to podaj maila na pw
Ancik
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwietnia 2015, 23:50 - pt

Re: Pragnę założyć rodzinę

Post autor: Ancik »

gremlinek pisze:Jak mozesz to podaj maila na pw
Wielokrotnie próbowałam odpisać na Twoja wiadomość, ale nie da się. Masz chyba w ustawieniach zablokowane coś, bo nie wychodzą do Ciebie wiadomości.
REKTOMEK8
Posty: 18
Rejestracja: 27 grudnia 2014, 23:47 - sob
Lokalizacja: Żory

Re: Pragnę założyć rodzinę

Post autor: REKTOMEK8 »

hej chętnie bym podjął wyzwanie. jestem z Żor
Tatuś to misja a nie funkcja....
Tomek
sebix
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwietnia 2015, 14:50 - pn

Re: Pragnę założyć rodzinę

Post autor: sebix »

Napisalem na PRIV :)
wojtunio33
Posty: 20
Rejestracja: 04 czerwca 2015, 23:47 - czw

Re: Pragnę założyć rodzinę

Post autor: wojtunio33 »

Też myślę o założeniu rodziny i dzieciach. Ja kawaler 41 lat, jak oferta aktualna to odpisz na kredytor@o2.pl
radex1@vp.pl
Posty: 28
Rejestracja: 07 marca 2017, 18:01 - wt

Re: Pragnę założyć rodzinę

Post autor: radex1@vp.pl »

witam mam 38 lat wrocilem z francji i szukam kogos na stale
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post