Świadoma i zwyczajna poszukiwana.

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn
Skromny
Posty: 24
Rejestracja: 01 marca 2015, 22:15 - ndz

Świadoma i zwyczajna poszukiwana.

Post autor: Skromny »

Moja propozycja ojcostwa i wspólnego wychowywania dzieci jest aktualna. Więc ja mężczyzna w wieku 31 lat. Grupa krwi 0rh-. Nie palący pozna kobietę w wieku od 25 do 31 lat. Nie materialistkę i doświadczoną przez życie z Zielonej Góry lub z miasta gdzie się znajduje park krasnala. Nie zważającej też zbytniej uwagi na zasobności w portfelu, która chce mieć dzieci nawet jak najszybciej to jest w maju tego roku zajść w ciążę jeżeli tego naprawdę chce mimo mojej sytuacji rodzinnej i związanej z tym nietypowym absurdem że tak ujmę.Wyjaśnię to zainteresowanej np przez komórkę czy maila po napisaniu PW.

Pozdrawiam i mam nadzieję że nie będę uznany za wariata.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2015, 22:08 - pn przez Skromny, łącznie zmieniany 1 raz.
Skromny
Posty: 24
Rejestracja: 01 marca 2015, 22:15 - ndz

Re: Świadoma i zwyczajna poszukiwana.

Post autor: Skromny »

Nie lubię pisać pod swoim postem, ale jestem wciąż zdecydowany.
Skromny
Posty: 24
Rejestracja: 01 marca 2015, 22:15 - ndz

Re: Świadoma i zwyczajna poszukiwana.

Post autor: Skromny »

Więc to ogłoszenie jest dalej aktualne do czasu gdy chodź jedna kobieta zdecyduje się niw tylko z serca mieć ze mną dzieci.
Skromny
Posty: 24
Rejestracja: 01 marca 2015, 22:15 - ndz

Re: Świadoma i zwyczajna poszukiwana.

Post autor: Skromny »

Jak wyżej. Jestem kawalerem. Pozdrawiam.
havesz
Posty: 2
Rejestracja: 17 lipca 2015, 09:20 - pt

Re: Świadoma i zwyczajna poszukiwana.

Post autor: havesz »

Jeśli od kwietnia do września nic się nie ruszyło, to czas wyjść z domu i przestać być ... Skromnym :)
Skromny
Posty: 24
Rejestracja: 01 marca 2015, 22:15 - ndz

Re: Świadoma i zwyczajna poszukiwana.

Post autor: Skromny »

havesz pisze:Jeśli od kwietnia do września nic się nie ruszyło, to czas wyjść z domu i przestać być ... Skromnym :)
Łatwo powiedzieć trudniej wykonać. Ale mniejsza z tym. Przejdę do rzeczy. Dalej szukam kobiety zwyczajnej, rozsądnej. Nie patrzącej tylko na kasę już także z poza województwa lubuskiego (głównie w jego odtoczeniu) o silnym instynkcie macierzyńskim która www najbliższym czasie chciała by zostać matką. Być może znajdę taką panią. Pozdrawiam. Więcej informacji na PW i wcześniejszych postach.
carla87
Posty: 59
Rejestracja: 14 października 2021, 18:56 - czw

Re: Świadoma i zwyczajna poszukiwana.

Post autor: carla87 »

Pisz na priv
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post