pomogę spełnić marzenia o dziecku śląsk i okolice

Ogłoszenia dawców spermy
ślonzok
Posty: 52
Rejestracja: 01 listopada 2015, 10:03 - ndz
Lokalizacja: Katowice

pomogę spełnić marzenia o dziecku śląsk i okolice

Post autor: ślonzok »

Mam 41 lat, długie kręcone włosy ciemny blond, krew Brh+,wzrost 179, waga 82kg, żonaty 2 dzieci, nie szukam przygód ani seksu mam ułożone życie rodzinne, honorowy dawca krwi, metodę zapłodnienia wybiera pani, badania.Od dnia 20.01.2016 jestem dawcą komórek macierzystych i szpiku posiadam kartę dawcy z fundacji DKMS, oznacza to że jestem przebadany pod kątem chorób genetycznych i wad genetycznych. Kontakt przez prywatne wiadomości, lub email:slonzokodpokolen@o2.pl
Ostatnio zmieniony 20 stycznia 2016, 11:15 - śr przez ślonzok, łącznie zmieniany 4 razy.
ślonzok
Posty: 52
Rejestracja: 01 listopada 2015, 10:03 - ndz
Lokalizacja: Katowice

Re: pomogę spełnić marzenia o dziecku śląsk i okolice

Post autor: ślonzok »

Aktualne badania 05.11.2015 oddałem krew
jolantabink
Posty: 30
Rejestracja: 01 listopada 2015, 08:31 - ndz

Re: pomogę spełnić marzenia o dziecku śląsk i okolice

Post autor: jolantabink »

Napisz mi skąd jesteś nie chcę żebyś był z tego samego miasta też jestem ślązaczką, jakie masz warunki i coś o sobie
Aśkabugaj
Posty: 16
Rejestracja: 27 października 2015, 09:42 - wt

Re: pomogę spełnić marzenia o dziecku śląsk i okolice

Post autor: Aśkabugaj »

Dziękuję. Dam znać czy się udało
jolantabink
Posty: 30
Rejestracja: 01 listopada 2015, 08:31 - ndz

Re: pomogę spełnić marzenia o dziecku śląsk i okolice

Post autor: jolantabink »

Dziękuję za opis. Będziesz na mojej liście jeśli cię wybiorę to odezwę się na pw.
jolantabink
Posty: 30
Rejestracja: 01 listopada 2015, 08:31 - ndz

Re: pomogę spełnić marzenia o dziecku śląsk i okolice

Post autor: jolantabink »

Nie czytasz pw? To wysyłam emaila.
andżelika
Posty: 7
Rejestracja: 15 listopada 2015, 18:30 - ndz

Re: pomogę spełnić marzenia o dziecku śląsk i okolice

Post autor: andżelika »

Jestem z Katowic 35 lat, mąż nie może mieć dzieci, potrzebuję dawny na inseminację jeśli ci pasuje to odpisz
ślonzok
Posty: 52
Rejestracja: 01 listopada 2015, 10:03 - ndz
Lokalizacja: Katowice

Re: pomogę spełnić marzenia o dziecku śląsk i okolice

Post autor: ślonzok »

Przepraszam wszystkie panie i pary za brak odpowiedzi, ale weekendy mam tylko dla rodziny. Dzisiaj odpowiem na wszystkie wiadomości. Co do metody zapłodnienia to panie wybierają jaką chcą metodę. Jestem dawcą, a nie facetem szukającym seksu i dla mnie jest bez znaczenia jaką metodą, zaraz uzupełnię tą informacje w głównym poście.
kola2787
Posty: 2
Rejestracja: 31 maja 2015, 15:56 - ndz

Re: pomogę spełnić marzenia o dziecku śląsk i okolice

Post autor: kola2787 »

aktualne?
ślonzok
Posty: 52
Rejestracja: 01 listopada 2015, 10:03 - ndz
Lokalizacja: Katowice

Re: pomogę spełnić marzenia o dziecku śląsk i okolice

Post autor: ślonzok »

Witam wszystkie panie. Dostałem przez weekend maila od pewnej pani o imieniu Margarita i ten post jest głównie dla tej pani. Pisze że ma niecałe 24 lata i pragnie dziecka, jest samotna i chce się starać o dziecko do skutku. Drogie panie jeśli szukacie pewnego zdrowego z badaniami kochanka żeby was niczym nie zaraził to chyba źle trafiłyście. Ja nie szukam przygód, chcę pomóc ludziom którzy tej pomocy naprawdę potrzebują. Pani Margarito jeśli pani na pewno chce mieć dziecko to proponuję poznać jakiegoś fajnego chłopaka i założyć rodzinę, jest pani młoda i ma pani dużo czasu żeby urodzić dziecko. Odradzam kontaktowanie się z innymi dawcami bo są tacy którzy są tutaj tylko dla seksu i chętnie z panią pójdą do łóżka. Jak pani zajdzie w ciążę i urodzi dziecko to co wtedy, panna z dzieckiem ma o wiele trudniej znaleźć partnera, a dziecko trzeba wychować i mieć na to fundusze. Niech pani to sobie dobrze przemyśli.
Pozdrawiam
PS. Pomagam tylko parą bez ograniczeń wiekowych i samotnym panią które do tego dorosły czyli 28+
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post