Dziecko w przyjaźni, Warszawa

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
dzieckowprzyjazni
Posty: 1
Rejestracja: 07 stycznia 2016, 22:40 - czw

Dziecko w przyjaźni, Warszawa

Post autor: dzieckowprzyjazni »

Rozsądny, ustabilizowany życiowo gej szuka przyjaciółki i matki, Warszawa

Cześć!

Jestem 28-letnim chłopakiem, który pewnie spodobałby się Twoim rodzicom, gdybyś przyprowadziła go do domu. Oczywiście do czasu, kiedy dowiedzieliby się, że woli chłopców ;)

Jestem gejem, nigdy nie sypiałem z kobietami, ale to właśnie z nimi łączyły mnie w życiu najpiękniejsze przyjaźnie. Dojrzewa we mnie pragnienie, żeby właśnie w takiej relacji wychować dziecko (a może nawet dwoje). Nie chcę sobie tego dziecka kupić. Chciałbym, żeby czuło się kochane i chciane przez oboje rodziców, którzy się lubią i świetnie dogadują, co daje szansę stworzenia dziecku warunków dużo lepszych niż te w niejednym małżeństwie.

Możesz być lesbijką lub hetero, nie ma to znaczenia.

Nie czuję presji, żeby umawiać się na inseminację na pierwszy wolny termin w klinice za rogiem. Chciałbym, żebyśmy się najpierw poznali i polubili. Proponuję Ci białe randki :) Możemy też razem gdzieś wyjechać, najpierw na weekend, potem na wakacje. Jeśli poczujemy do siebie sympatię i, co bardzo ważne, zaufanie, będziemy mogli zastanowić się nad poważną decyzją. Kiedy już każde z nas będzie gotowe.

Mam sensowne wykształcenie, dobrą pracę. Poczucie, że robię w życiu to, co lubię. Znam języki. Bardzo lubię podróżować. Ogarnięty, niezależny, odpowiedzialny, z pasjami.

Napisz, proszę, na adres: dzieckowprzyjazni@wp.pl
crevisse
Posty: 4
Rejestracja: 30 marca 2016, 13:00 - śr

Re: Dziecko w przyjaźni, Warszawa

Post autor: crevisse »

priv
Cisza po burzy
Posty: 2
Rejestracja: 13 sierpnia 2016, 03:44 - sob

Re: Dziecko w przyjaźni, Warszawa

Post autor: Cisza po burzy »

Napisałam do Ciebie, ale odbija mi maila. Czy to aktualne?
PannaNiezalezna
Posty: 5
Rejestracja: 07 września 2016, 08:09 - śr

Re: Dziecko w przyjaźni, Warszawa

Post autor: PannaNiezalezna »

Hej! Mam 25 lat, jestem inteligentna, atrakcyjna i niezależna finansowo. Jestem z zachodniopomorskiego, jednak nic nie stoi na przeszkodzie bym się przeniosła. Miło byłoby się poznać - panna.niezalezna@onet.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post