Sprzęt Agd i RTV

:arrow: O czym tylko zechcesz, Zabawa, Humor, Luz-Blues, Video
Przyczyny i leczenie bezpłodności
hopetree
Posty: 1
Rejestracja: 16 stycznia 2016, 16:20 - sob

Sprzęt Agd i RTV

Post autor: hopetree »

Witam potrzebuje małej pomocy niedługo będziemy się przeprowadzać do nowego mieszkania i w związku z tym chcemy wszystko od podstaw sobie kupić typu lodówka pralka TV i takie podstawy do domu poleciłybyście mi jakieś sprawdzone przez was marki.


____________________
calominal, http://www.technomodel.pl
Ostatnio zmieniony 21 stycznia 2016, 12:48 - czw przez hopetree, łącznie zmieniany 1 raz.
ewelima1976
Posty: 5
Rejestracja: 11 listopada 2015, 15:47 - śr
Lokalizacja: Rybnik

Re: Sprzęt Agd i RTV

Post autor: ewelima1976 »

Polecam Boscha, mam pralkę, lodówkę i mikrofalę od 11 lat wszystko chodzi bezawaryjnie
bombardo89
Posty: 1
Rejestracja: 19 stycznia 2016, 11:19 - wt

Re: Sprzęt Agd i RTV

Post autor: bombardo89 »

Jeśli chodzi o sprzęt AGD, marka, marce nie równa. Dlaczego? Kilka lat temu, gdzie technika nie rozwijała się w kosmicznym tempie jedna, dwie marki wybijały się przed szereg. Dzisiaj jest inaczej, większość sprzętów typu AGD jest zbliżona jakościowo (przez taką konkurencję rynkową- muszą wręcz!). Ja osobiście ostatnio odnawiałam kuchnie mamie. Zmywarkę whirpool- coś ok 1300zł. podstawowe programy- 6. (a po co i więcej, skoro używa się ze dwóch smile), kuchnię gazowo- elektryczną Amica- 1400zł, lecz nie do zabudowy, z tych większych... w sensie szerokości 80cm, lodówkę wymieniałyśmy dwa lata temu, tu z kolei indesit. Wszystko w kolorze srebrnym. Ogólnie mogę wszystkie sprzęty polecić, działają bez zarzutów. Kiedyś kierowałam się też tym, że electrolux ohoho najlepsza firma czy mastercook. Tu liczy się cena marki bardziej. Ja szperałam dużo po necie, biegałam po sklepach dodatkowo pytając o możliwości sprzętów, jeśli chodzi o zmywarkę, mogę polecić bosh'a, jest super, ale też i cena super, bo około 1900 zł.

_____________________________
http://fpkrosno.pl/
Ostatnio zmieniony 24 stycznia 2016, 16:26 - ndz przez bombardo89, łącznie zmieniany 1 raz.
panililiowa
Posty: 1
Rejestracja: 21 stycznia 2016, 12:42 - czw

Re: Sprzęt Agd i RTV

Post autor: panililiowa »

U nasz w domu zarówno jak i moim jak i mamy zawsze kupowano ;sprawdzone sprzęty AGD I RTV. Telewizory marki Samsung, pralki Bosch, lodówki Indesit, kuchenki beco

_____________________________
pity 2015 ips
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post