Pan szuka Pani

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn
Haniballekter
Posty: 30
Rejestracja: 07 września 2015, 17:30 - pn

Pan szuka Pani

Post autor: Haniballekter »

Dzień Dobry jestem 32letnim Facetem miły zadbany zdrowy.Poznam Panią do St związku.Mam swój dom jestem mobilny pracuje.Obecnie sam wychowywuje młodszego brata.Pani może mieć dziecko to nie jest żadna przeszkoda.Pani może byc z innego regionu Polski.Zainteresowane Panie zapraszam do kontaktu.Jestem z woj Warmińsko-Mazurskiego.Ale pochodze z Woj Pomorskiego.Mój mejl radek.calka@op.pl
Ostatnio zmieniony 23 kwietnia 2016, 02:44 - sob przez Haniballekter, łącznie zmieniany 3 razy.
dzieckodlawas
Posty: 14
Rejestracja: 06 kwietnia 2016, 10:45 - śr

Re: Pan szuka Pani

Post autor: dzieckodlawas »

Hej! Chciałabym zapytać czy zamierzasz układać sobie życie z tą PANIA której szukasz, czy może chcesz ją zjeść??? Panie Lecter?? He he pozdrawiam
Haniballekter
Posty: 30
Rejestracja: 07 września 2015, 17:30 - pn

Re: Pan szuka Pani

Post autor: Haniballekter »

Cześć zamierzam ułożyć sobie życie nikogo nie zjadłam o to możesz być spokojna odp
dzieckodlawas
Posty: 14
Rejestracja: 06 kwietnia 2016, 10:45 - śr

Re: Pan szuka Pani

Post autor: dzieckodlawas »

Nie zjadłam??? Więc jesteś kobietą
Haniballekter
Posty: 30
Rejestracja: 07 września 2015, 17:30 - pn

Re: Pan szuka Pani

Post autor: Haniballekter »

Przepraszam nie zjadam.Jestem facetem zwykle przejezyczenie
dzieckodlawas
Posty: 14
Rejestracja: 06 kwietnia 2016, 10:45 - śr

Re: Pan szuka Pani

Post autor: dzieckodlawas »

W porządku, jak ci idzie szukanie tej wymarzonej kobiety? Z własnego doświadczenia wiem że to graniczy z cudem. Przedstawię się może, Elżbieta po drugiej stronie.
Haniballekter
Posty: 30
Rejestracja: 07 września 2015, 17:30 - pn

Re: Pan szuka Pani

Post autor: Haniballekter »

A z kad jestes ile masz lat.Co do Kobiety nie jestem strasznie wymagający bez przesady.Czas zmienić bycie samym.
dzieckodlawas
Posty: 14
Rejestracja: 06 kwietnia 2016, 10:45 - śr

Re: Pan szuka Pani

Post autor: dzieckodlawas »

Ja jestem z województwa dolnośląskiego, kawał drogi od siebie ale to bez znaczenia. Jestem samotną mamą 9letniego syna. Szukam kogoś od 5lat,wyobrażasz sobie to? Z ciekawości zalogowałam się na tej stronie, chciałam sprawdzić czy realnie można tu konkretnie załatwić to czego szukasz. Oczywiście w to nie wierzę ale chcę sprawdzić. Pracuję, mieszkam sama z dzieckiem, mamy psa i rybkę. Myślę że mogę powiedzieć jestem szczęśliwa, choć jest ten niedosyt...
Haniballekter
Posty: 30
Rejestracja: 07 września 2015, 17:30 - pn

Re: Pan szuka Pani

Post autor: Haniballekter »

Ja jestem sam od dwoch lat tak się zeszło obecnie sam wychowywuje młodszego brata ma 16 lat bo rodzice nie zyja.A konkretnie jaka realna sprawę chcesz załatwić odp
dzieckodlawas
Posty: 14
Rejestracja: 06 kwietnia 2016, 10:45 - śr

Re: Pan szuka Pani

Post autor: dzieckodlawas »

Myślę że nie jest to istotne. Nie napisałam że mam 33lata,bo jeszcze pomyślisz że starsza babka Cię zaczepia, ha ha! Z reguły jestem wesoła. Czym się zajmujesz na co dzień?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post