Future parenthood healthcare poland - ktoś współpracował?

:arrow: O czym tylko zechcesz, Zabawa, Humor, Luz-Blues, Video
Przyczyny i leczenie bezpłodności
em.komorka
Posty: 1
Rejestracja: 10 lutego 2015, 16:22 - wt

Future parenthood healthcare poland - ktoś współpracował?

Post autor: em.komorka »

Hej Dziewczyny,

Czy kojarzycie taki program dawstwa komórek jak w temacie?
Oferują atrakcyjne warunki, jednak mają dość "biedną" stronę internetową + nie mogę znaleźć w internecie zadnych informacji poza ich facebookiem. Koordynatorka programu wydaje się być OK, ale jako, że zabieg pobrania odbywa się zagranicą, zastanawiam się czy nie jest to podejrzane...
Awatar użytkownika
ezu
Posty: 6
Rejestracja: 13 kwietnia 2016, 07:48 - śr
Kontakt:

Re: Future parenthood healthcare poland - ktoś współpracował

Post autor: ezu »

Wpisując nazwę w wyszukiwarkę odniosłem takie samo wrażenie. Nawet nie podają żadnych dokładnych danych o sobie - tylko same ogólniki.
"Gdy­bym mu­siała was ku­pić, nie by­libyście war­ci swo­jej ceny."
cell
Posty: 2
Rejestracja: 18 września 2013, 17:58 - śr

Re: Future parenthood healthcare poland - ktoś współpracował

Post autor: cell »

Ja miałam 3 programy, dostałam zalecenia do podróży, wylotu, co należy spakować, co można robić na miejscu w olnym czasie, itp. Za każdym razem trochę inaczej, np. pierwszy raz leciałam razem z Panią Magdaleną i inną dawczynią, i było zajefajnie, Indie poza tym są super. Uśmiechnięci, przyjaźni ludzie, fantastyczne warunki w hotelu, same pozytywne wrażenia. Kiedy znalazłyśmy się w klinice zajęły się nami pielęgniarki, a po zabiegu dostałam gorącą pyszną czekoladę i ciastka, więc nie narzekałam. Cały czas pytały czy wszystko ze mną w porządku, i byly po prostu przemiłe. Po 2 godzinach wróciłyśmy do hotelu i wieczór spędziłyśmy gadając w restauracji przy basenie. Kolejnego dnia zostałyśmy zabrane na wycieczkę, zwiedzałsyśmy najciekawse miejsca tursytyczne.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post