Jeśli jesteś moją drugą połówka...

Ogłoszenia matrymonialne kobiet
Yumiko12
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2016, 01:19 - śr

Jeśli jesteś moją drugą połówka...

Post autor: Yumiko12 »

Witam.
Zacznę od opisania troszkę siebie. Mam 20 lat. Nie mam dzieci. Piwne oczy, włosy ciemny brąz. Uroda moim zdaniem standard. Nie za brzydka, ani miss :) Z natury jestem raczej samotniczką i dość cichą osobą. Nie przepadam za hucznymi zabawami. Dom, rodzina, cisza to są moje klimaty. Czasem jestem trochę szalona. Mam miliony pomysłów i sama za sobą nie mogę nadążyć. Chciałbym mieć rodzinę i rozwijać się. W związku dla mnie liczy się szczerość, wierność i oddanie. Nie toleruje żadnych form zdrady czy kłamstwa. Będę szczera: szukam kogoś starszego od siebie z zasadami. Dobrze zarabiającego. Kogoś kto zaopiekowałby się mną i naszymi dziećmi. Z kim mogłabym spędzić całe życie. Mogę Ci zagwarantować że nigdy Cie nie zdradzę i zawsze będę przy tobie. Więc jeśli jesteś moją drugą połówka napisz. Chętnie Cie poznam!
tomus26
Posty: 8
Rejestracja: 21 stycznia 2015, 07:31 - śr

Re: Jeśli jesteś moją drugą połówka...

Post autor: tomus26 »

Zapraszam na spotkanie kawe napisz na maila andrzejak1989@wp.pl
Krzysztofkraków
Posty: 6
Rejestracja: 24 marca 2016, 03:23 - czw

Re: Jeśli jesteś moją drugą połówka...

Post autor: Krzysztofkraków »

Witam jeżeli ogłoszenie jest aktualne prosił bym cię o kontakt Jestem osobą zdecydowaną na związek oraz założenie rodziny pozdrawiam:) email: krzysztofkraków1979@gmail.com
Poukladany
Posty: 10
Rejestracja: 22 maja 2016, 01:14 - ndz

Re: Jeśli jesteś moją drugą połówka...

Post autor: Poukladany »

Jeżeli aktualne to zapraszam do mojego wątku: http://robimydzieci.com/viewtopic.php?t=23345
pecetus
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2016, 17:44 - sob

Re: Jeśli jesteś moją drugą połówka...

Post autor: pecetus »

Witam,

brunet 35 lat, 188 cm, wykształcony (teleinformatyka) , bez nałogów - 531 74 89 71


Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post