Chcę być ojcem Wrocław i okolice

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
On84
Posty: 1
Rejestracja: 01 września 2016, 12:35 - czw

Chcę być ojcem Wrocław i okolice

Post autor: On84 »

Cześć,
Jestem Łukasz. Mam 32 lata i chciałbym zostać ojcem. Niestety obecna partnerka nie bierze tego pod uwagę NIGDY. A dla mnie jest to bardzo istotne.
Jeżeli jesteś zainteresowana napisz spotkamy się na kawie i zweryfikujemy czy to to czego szukamy:).

Ps co nieco o mnie mam 32 lata. Jestem kierwnikiem sprzedaży. Nie mam nałogów. Mam 190 cm wzrostu i jasne włosy. Regularnie biegam.
megimimi
Posty: 28
Rejestracja: 24 marca 2016, 15:45 - czw

Re: Chcę być ojcem Wrocław i okolice

Post autor: megimimi »

Jestem z warszawy
PannaNiezalezna
Posty: 5
Rejestracja: 07 września 2016, 08:09 - śr

Re: Chcę być ojcem Wrocław i okolice

Post autor: PannaNiezalezna »

Hej! Mam 25 lat, jestem inteligentna, atrakcyjna i niezależna finansowo. Jestem z zachodniopomorskiego, jednak nic nie stoi na przeszkodzie bym się przeniosła. Miło byłoby się poznać - panna.niezalezna@onet.pl
mmaczunia
Posty: 3
Rejestracja: 27 grudnia 2015, 22:25 - ndz

Re: Chcę być ojcem Wrocław i okolice

Post autor: mmaczunia »

Witaj, napisałam do Ciebie na priv. Czekam na odp. Pozdrawiam
Angelina.232
Posty: 20
Rejestracja: 11 stycznia 2016, 18:39 - pn

Re: Chcę być ojcem Wrocław i okolice

Post autor: Angelina.232 »

Cześć, zainteresowało mnie Twoje ogłoszenie. Mam 32 lata, wyższe wykształcenie , pracuję zawodowo, mieszkam w województwie łódzkim (mała miejscowość) . Poszukuję odpowiedzialnego mężczyzny, który pragnie zostać ojcem a podobnie jak ja nie chce się wiązać z rozsądku. Chciałabym abyśmy wychowywali dziecko wspólnie tzn. wspólnie podejmowali decyzje, dzielili się w miarę możliwości opieką nad dzieckiem ( chciałabym aby ojciec dziecka odczuwał potrzebę zajmowania się nim i spędzania z nim czasu) a także żebyśmy dzielili się kosztami utrzymania dziecka. Uważam że dziecko może być szczęśliwe jeśli będzie wychowywane przez oboje rodziców nawet jeśli będą mieszkać osobno, nie będą małżeństwem natomiast będą przyjaciółmi.
Odezwij się jeśli chciałbyś mnie poznać.
Atrakcyjna
Posty: 2
Rejestracja: 05 czerwca 2016, 12:58 - ndz

Re: Chcę być ojcem Wrocław i okolice

Post autor: Atrakcyjna »

Dobry Wieczor. Jeśli sprawa jest aktualna to odezwij się do mnie :)) Jestem z Wrocławia i chce zostać mamą :)
elaniedziela
Posty: 169
Rejestracja: 17 marca 2019, 02:59 - ndz

Re: Chcę być ojcem Wrocław i okolice

Post autor: elaniedziela »

Priv
kwiatwschodu
Posty: 126
Rejestracja: 23 kwietnia 2019, 01:41 - wt

Re: Chcę być ojcem Wrocław i okolice

Post autor: kwiatwschodu »

Napisz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post