Chcę aby moje dziecko było dumne z TATY.

:arrow: Ogłoszenia kobiet które chcą wychować dziecko razem z jego ojcem
scarlett2012
Posty: 3
Rejestracja: 15 października 2016, 00:52 - sob

Chcę aby moje dziecko było dumne z TATY.

Post autor: scarlett2012 »

Kto Nie ma korzeni ten i skrzydeł mieć nie będzie.
Ta maksyma kieruje mnie na ten portal. Szukam nie tylko zdrowego mężczyzny ale przede wszystkim Mądrego, doświadczonego człowieka, który świadom jest iż zapłodnienie to nie tylko super sex ale odpowiedzialność wieloletnia za nowe życie.
Marzę aby znalazł się mężczyzna, który będzie wzorem dla mojego dziecka, nauczy co oznacza męskość, odpowiedzialność, odwaga i moralne zasady.
Ja mogę być tylko matka, dać dziecku swoja miłość. Pokazać żeńską stronę,
Mam wysoką rezerwę jajnikową, nigdy nie piłam alkoholu, nie paliłam papierosów, nie lubię kawy.
Jestem szczuplutką kobietką -skorpionkiem o morsko-szarych oczętach, ciekawym świata i ludzi czym chciałabym zarazić swoje dziecko. Mam już zdrową i inteligentną 18letnia córkę. :P .
Chciałabym jednak za przyzwoleniem losu i natury, przy współpracy z godnym tej roli mężczyzną dać światu NOWE ŻYCIE.
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: Chcę aby moje dziecko było dumne z TATY.

Post autor: Zbigniew »

Przydałaby się informacja o województwie, bo ciężko wypełniać przyszłe ojcostwo z drugiego końca Polski...
scarlett2012
Posty: 3
Rejestracja: 15 października 2016, 00:52 - sob

Re: Chcę aby moje dziecko było dumne z TATY.

Post autor: scarlett2012 »

Proszę o powazne propozycje na adres mailowy
renata_raczek@poczta.onet.pl. bądz prosze o kontakt poprzez komunikatory: viber, whatsapp. W rodzicielskie ważna jest dobra komunikacja miedzy rodzicami ;-)
Dziękuje.
maniek1615
Posty: 317
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: Chcę aby moje dziecko było dumne z TATY.

Post autor: maniek1615 »

jestem mężczyzną w pełni sił fizycznych, który zakłada wątek na tym portalu, gdyż świadomie podejmuje decyzję, iż chce Wam pomóc zostać mamą. dla każdej kobiety ważne są inne cechy u przyszłego ojca, ale jest chyba także wspólny zestaw. a zatem: jestem zdrowy, rozsądny, , jestem zaradny, potrafię realizować cele, które realistycznie sobie wyznaczam, jestem zdecydowany, mam wiele zainteresowań mam przyjemny głos. odpoczynku w lesie i akwarium z rybkami. akwarium jeszcze przede mną. o wszystkim powiedzieć się nie da, dlatego zachęcam do osobistego kontaktu. to nie kosztuje, a wiele potrafi wyjaśnić. mam poukładane w głowie, więc nie bój się, że stres, który być może odczuwasz będzie przeszkodą nie do pokonania. nie wszystkie marzenia można zrealizować. to o byciu mamą -ja 36l brunet piwne oczy 172-70kg reszte na priv mnie odleglosc nieprzeszkadza moge zmienic miejsce zamieszkania
chcebyctata
Posty: 81
Rejestracja: 12 lutego 2019, 22:18 - wt

Re: Chcę aby moje dziecko było dumne z TATY.

Post autor: chcebyctata »

Aktualne?
zaradny
Posty: 252
Rejestracja: 12 lutego 2019, 22:10 - wt

Re: Chcę aby moje dziecko było dumne z TATY.

Post autor: zaradny »

Priv
Zygmunt46
Posty: 311
Rejestracja: 09 lutego 2019, 23:30 - sob

Re: Chcę aby moje dziecko było dumne z TATY.

Post autor: Zygmunt46 »

Napisz
figofago
Posty: 144
Rejestracja: 10 lutego 2019, 01:22 - ndz

Re: Chcę aby moje dziecko było dumne z TATY.

Post autor: figofago »

Napisz
costain
Posty: 98
Rejestracja: 25 grudnia 2020, 11:17 - pt

Re: Chcę aby moje dziecko było dumne z TATY.

Post autor: costain »

Mam 39 lat i bardzo chciałbym zostać ojcem.Obecnie mieszkam w Poznaniu ,ale mogę sie przeprowaszić ponieważ mam wolny zawód.Jestem w bardzo dobrej sytuacji finansowej i jestem bardzo odpowiedzialny.Lubie zwierzęta i sam mam kota.Pomagam w fundacji w Poznaniu.


Pracuje w morzu w systemie zmianowym 6 tyg morze i 6 tyg dom.


Jeśli jesteś zainteresowana to proszę o kontakt.


costain@wp.pl

Pozdrawiam 


Łukasz
costain
Posty: 98
Rejestracja: 25 grudnia 2020, 11:17 - pt

Re: Chcę aby moje dziecko było dumne z TATY.

Post autor: costain »

Witam .chce mieć dziecko
Napisz do mnie Łukasz.Będziemy razem mieć dziecko.Kontakt costain@wp.pl
Pomoge Ci zajść i jeśli chcesz to przy wychowaniu.Msm wolny zawod .Mogę się przeprowadzić do innego miasta.Dla mnie priorytetem jest moc mieć dziecko.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post