22-letni tata, gej ;)

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
ddejv
Posty: 1
Rejestracja: 31 października 2016, 01:08 - pn

22-letni tata, gej ;)

Post autor: ddejv »

Witam serdecznie! :-)
Mimo, iż mam dopiero 22 lata (tak, dla niektórych mogę wydawać się gówniarzem), to jednak jestem dojrzałym jak na swój wiek facetem. Tak, jestem gejem i choć mam dopiero tyle lat, mentalnie czuję się na trochę więcej. Ostatnio zdałem sobie sprawę, że mam w życiu wszystko, co mógłbym sobie wymarzyć - pracę, kasę, szczęście... Brak mi tylko jednego - potomka, któremu przekażę swoje geny. Jeśli więc jesteś odpowiedzialną kobietą, która będzie troskliwą matką dla naszego dziecka i pozwoli brać udział w jego wychowywaniu równie troskliwemu tacie, to z pewnością będziemy potrafili się porozumieć :-) Jak już wspomniałem, mam 22 lata, wykształcenie wyższe. Jestem humanistą, z wieloma pasjami (psychologia, muzyka - ponoć pochodzę z muzykalnej rodziny ;), kolej, polityka). W 100% jestem zdrowy, regularnie oddaję krew. Ciemny blondyn, niebieskie oczy, 176 cm wzrostu. Śląsk, Małopolska i okolice. Fajnie, jakbyś była lesbijką (czy to samotną, czy w związku z wybranką Twojego życia) - moglibyśmy wówczas spełnić nasze wspólne marzenia :-) Oczywiście pozostałe, zdecydowane Panie również zapraszam do kontaktu. Najlepiej, jakbyś była młodą, choć dojrzałą, otwartą na świat i ludzi kobietą. Napisz, być może uda się nam przekazać nowe życie i być za nie wspólnie odpowiedzialnymi :-) W grę wchodzi metoda naturalnego zapłodnienia, która jest najpewniejsza, choć można negocjować ;-)
ddejv94@gmail.com
elaniedziela
Posty: 169
Rejestracja: 17 marca 2019, 02:59 - ndz

Re: 22-letni tata, gej ;)

Post autor: elaniedziela »

Priv
kwiatwschodu
Posty: 126
Rejestracja: 23 kwietnia 2019, 01:41 - wt

Re: 22-letni tata, gej ;)

Post autor: kwiatwschodu »

Napisz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post