samotny facet do cooparenting'u lub dziecko za pomoc

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn
grunbach
Posty: 5
Rejestracja: 26 września 2016, 00:21 - pn

samotny facet do cooparenting'u lub dziecko za pomoc

Post autor: grunbach »

witam, mam na imię Adam (31 lat) i szukam kobiety, która urodzi mi dziecko. Może być cooparenting. Samodzielny finansowo, lewo- i praworęczny, więc mam dość wysokie IQ. Nie palę i nie piję. Jeśli nie jesteś tym zainteresowana, mówi się trudno i gotów jestem zapłacić. Potem tylko zrzekniesz się praw. Najlepiej, żebyś nie miała żadnego dziecka wcześniej. Miło będzie, jeśli masz minimum średnie. Jeśli już na prawdę nie chcesz dziecka i zależy Ci tylko na "pomocy", to życzyłbym sobie żeby przez kilka miesięcy dziecko było karmione piersią, po to aby zbudować mu system immunologiczny, oczywiście to będzie wiązać się z pomocą ekstra. Jeśli decydujesz się tylko na urodzenie dziecka i nasze drogi mają się rozejść, to też to zaakceptuję. Sam wychowam. Kolejna rzecz to ta, którą ludzie nie biorą pod uwagę, mianowicie bliźniaki. Za bliźniaki dopłacę, jeśli ma iść o pieniądze. Jednak wolałbym najlepiej cooparenting, aniżeli samotne wychowywanie dziecka. Ale, cóż jeśli komuś zależy na pieniądzach to ok, wiecznie nie będę czekać na kogoś, kto dotrzyma mi kroku w życiu. Oczywiście przy wspólnym wychowaniu dzieciaka kwestie materialne inaczej wyglądają. Aha, inseminacja czy zwykły sex, bez znaczenia. Lokalizacja bez znaczenia. Jestem z Łodzi. Jeśli się decydujesz na umowę taką jak opisałem wyżej, to ok. Ale jeśli decydujesz się na drugą formę, to też ok :)

Pozdrawiam.
inter_ania
Posty: 8
Rejestracja: 11 stycznia 2017, 14:21 - śr

Re: samotny facet do cooparenting'u lub dziecko za pomoc

Post autor: inter_ania »

Prosze o kontakt jestem zainteresowana Anna z Lodzi inter_ania_1980@o2.pl
MalaM
Posty: 6
Rejestracja: 11 marca 2014, 17:39 - wt

Re: samotny facet do cooparenting'u lub dziecko za pomoc

Post autor: MalaM »

Witaj :) czy ogłoszenie jest nadal aktualne?
Aleksandra1234
Posty: 1
Rejestracja: 03 lutego 2017, 17:04 - pt

Re: samotny facet do cooparenting'u lub dziecko za pomoc

Post autor: Aleksandra1234 »

czy to aktualne? minęły 3 lata,...
natalia3107
Posty: 17
Rejestracja: 24 marca 2017, 20:10 - pt

Re: samotny facet do cooparenting'u lub dziecko za pomoc

Post autor: natalia3107 »

Witaj,
Mam na imię Natalia, 29 lat. Chciałabym urodzić dziecko, niekoniecznie stworzyć związek, ale tego nie wykluczam. Zależy mi, żeby mężczyzna uczestniczył w życiu dziecka. W nawiązaniu do Twoich słów - mam wykształcenie wyższe, pracuję, chciałabym karmić piersią. Jeśli Twoje ogłoszenie jest aktualne, odezwij się proszę.
pragnerodziny
Posty: 4
Rejestracja: 14 maja 2017, 15:58 - ndz

Re: samotny facet do cooparenting'u lub dziecko za pomoc

Post autor: pragnerodziny »

Czy nadal aktualne?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post