Szukam dziewczyny z Suwałk i okolic...

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn
Podlaskie 2017
Posty: 1
Rejestracja: 01 czerwca 2017, 17:59 - czw

Szukam dziewczyny z Suwałk i okolic...

Post autor: Podlaskie 2017 »

Szukam uśmiechniętej młodej dziewczyny, chcącej stworzyć w przyszłości rodzinę i mieć dzieci.
Największą radość sprawia mi widok spełnionej, uśmiechniętej partnerki. Potrafię spełniać marzenia i zapewnić poczucie bezpieczeństwa. Szukam kobiety potrafiącej docenić starania swojego mężczyzny i to co dostaje od niego. Jednocześnie ważne dla mnie jest, żeby kobieta miała swoje zdanie i wiedziała czego chce. Pochodzę w wielodzietnej rodziny.

Ja mogę o sobie powiedzieć?

Mam 31 lat, ok 175 cm wzrostu, blondyn, niebieskie oczy oraz szczupłą budowę ciała. Jestem osobą towarzyską, pozytywnie zakręcony, z poczuciem humoru. Taniec w parze nie jest mi obcy ;) Posiadam duszę artystyczno techniczną.
Ja nie piję, nie palę, za kawą też nie przepadam (bynajmniej jej nie potrzebuję) i często zauważam, że z tego powodu jest mi brak pewnych "elementów wspólnych" z moimi rówieśnikami. I często prowadzi to do pewnego rodzaju izolacji. Bo oni np. idą "na papierosa". Tam stoją, rozmawiają, obgadują innych (może nawet mnie, hehe) i pogłębiają swoją znajomość, znajdują wspólne tematy. Albo idą "na wódeczkę", a ja nie piję więc się nie podłączam. Oczywiście mógłbym pójść i np. pić herbatkę. No ale wiadomo jak by to wyglądało, nie wspominając już o tym że uważali by mnie za jakiegoś dziwoląga. Dla wielu osób to że nie pijesz i nie palisz jest czymś nie tylko niewyobrażalnym, ale wręcz nienormalnym. Oczywiście nie jest tak w każdym jednym przypadku, ale generalnie takie są moje odczucia.

Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post