25 lat, inteligentny, pracowity, wysportowany

Ogłoszenia dawców spermy
GreenRaanger
Posty: 6
Rejestracja: 18 września 2017, 19:27 - pn

25 lat, inteligentny, pracowity, wysportowany

Post autor: GreenRaanger »

Cześć,

mam 25 lat, skończyłem najlepszą uczelnię w tym kraju, na jednym z bardziej wymagających kierunków, nie mam nałogów, jestem zdrowy, regularnie oddaję krew, jestem dawcą szpiku, oddawałem też nasienie. Mam bardzo dobrze płatną pracę, regularnie uprawiam sport, w przeszłości mogłem się poszczycić dobrymi wynikami sportowymi na szczeblu krajowym. Od podstawówki startowałem w olimpiadach przedmiotowych praktycznie każdego typu, matematyczne, informatyczne, historyczne, fizyczne i inne, z sukcesami. Mam 178cm wzrostu, włosy ciemny blond, kolor oczu coś pomiędzy zielonym a niebieskim, 80kg wagi. Znam biegle kilka języków. Grupa krwi 0RhD-. Nie prowadzę rozwiązłego trybu życia. W rodzinie nie ma osób przewlekle chorych, nie było przypadków raka. Województwo mazowieckie, mam możliwość dojazdu. Interesuje mnie pełna anonimowość, spotkanie poza miejscem zamieszkania. Zainteresowane Panie czy też pary proszę o kontakt przez wiadomość prywatną. Proszę również zadawać pytania, jeżeli jest coś niejasne.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post