Dawca z woj. Lubelskiego

Ogłoszenia kobiet
trail
Posty: 1
Rejestracja: 23 stycznia 2018, 18:42 - wt

Dawca z woj. Lubelskiego

Post autor: trail »

Witam mam 23 lata i szukam dawcy. Interesuje mnie tylko zapłodnienie metoda inseminacji domowej. Mam grupę krwi ARh +.Szukam dawcy, który pomaga kobietom bezinteresownie. Najlepiej z okolic Lublina.

Ogłoszenie już nie aktualne.
Ostatnio zmieniony 09 maja 2018, 06:52 - śr przez trail, łącznie zmieniany 1 raz.
Pawlus
Posty: 95
Rejestracja: 07 sierpnia 2017, 23:22 - pn

Re: Dawca z woj. Lubelskiego

Post autor: Pawlus »

Tu Marek chętnie pomogę 667421177
Pawlus
Posty: 95
Rejestracja: 07 sierpnia 2017, 23:22 - pn

Re: Dawca z woj. Lubelskiego

Post autor: Pawlus »

Witam jeśli jeszcze aktualne zapraszam do kontaktu dawca krwi kpl badan667421177
tomek0706
Posty: 2
Rejestracja: 04 lutego 2018, 15:32 - ndz

Re: Dawca z woj. Lubelskiego

Post autor: tomek0706 »

Hejka. Jestem Tomek, mam 23 lata tak jak ty :). Mam 179 cm wzrostu, szczupła budowa ciała. Kocham uprawiac sport, przedewszystkim biegać, startuje w maratonach. Jesli jestes zainteresowana to napisz.
Tacoo
Posty: 2
Rejestracja: 07 lutego 2018, 01:24 - śr

Re: Dawca z woj. Lubelskiego

Post autor: Tacoo »

Hej jestem 24 letnim inżynierem z okolic Lublina, gruba krwi B Rh +. Mogę Ci pomóc
alexnorp1974
Posty: 13
Rejestracja: 11 lutego 2018, 22:38 - ndz

Re: Dawca z woj. Lubelskiego

Post autor: alexnorp1974 »

Cześć Jestem 43 letnim facetem który ma dwoje zdrowych dzieci. Mieszkam w okolicach Poznania. Jeśli jesteś zainteresowana odpisz alexmaciej021174@interia.eu
lubelskie_on
Posty: 6
Rejestracja: 08 marca 2018, 19:29 - czw

Re: Dawca z woj. Lubelskiego

Post autor: lubelskie_on »

Cześć, jestem Łukasz i mam 26 lat, jestem szczupłym blondynem o niebieskich oczach, 180cm, wyższe wykształcenie, w pełni zdrowy, o wysokiej kulturze osobistej, chętnie Ci pomogę, jeśli jesteś zainteresowana to napisz ;)
maniek1615
Posty: 313
Rejestracja: 23 listopada 2015, 12:33 - pn

Re: Dawca z woj. Lubelskiego

Post autor: maniek1615 »

Witaj chetnie pomoge jesli jesteś zainteresowana mam 37l brunet piwne oczy 173-70kg jak jesteś zainteresowana daj znać
RealnyDobry
Posty: 27
Rejestracja: 04 maja 2018, 12:53 - pt

Re: Dawca z woj. Lubelskiego

Post autor: RealnyDobry »

Jeśli jesteś POWAŻNIE zainteresowaną osobą to zapraszam. Możemy się spotkać i cóż... Zadziałać. Oczywiście nie widzę też problemu, jeśli chcesz być np. z partnerem. Rozumiem obawy, niepewność itp... Przy wszystkim może być obecny partner.

Żyjemy w strasznym biegu, szalone czasy... Dlatego bardzo proszę o kontakt od NAPRAWDĘ ZAINTERESOWANYCH osób. Realnych i poważnych, które przemyślały wszystko dokładnie i podjęły taką decyzję. Po prostu szanujemy swój czas. Jest go naprawdę niewiele, a życie jest stanowczo za krótkie, aby pisać z kimś w nieskończoność... Całymi dniami czy tygodniami... A później i tak okazuje się, że kontakt nagle urywa się...
Najlepszym wyjściem jest poważna i szczera rozmowa, która tak naprawdę wiele weryfikuje i można wyczuć drugą stronę.
Naprawdę warto.
Czekam na info.

Link z moim opisem - obszernym:

viewtopic.php?f=3&t=28901

Zapraszamy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post