Szukam dawcy - woj. małopolskie.

Ogłoszenia kobiet
Tomek 007
Posty: 29
Rejestracja: 09 grudnia 2023, 12:56 - sob

Re: Szukam dawcy - woj. małopolskie.

Post autor: Tomek 007 »

Cześć ! Jestem zainteresowany ! Mam 43 lata dwóch synów jeden magister z dwóch fakultetów drugi kończy liceum ! Chętnie oddam nasienie ! Aby dogadać szczegóły podaj numer telefonu lub odezwij się na maila tomek.wilczor@interia.pl blondyn oczy niebieskie 177cm wzrostu zbudowany ! Jestem z Ciechocinka .
Tulipan
Posty: 830
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Szukam dawcy - woj. małopolskie.

Post autor: Tulipan »

Witam. Mogę pomóc. Jestem zdrowym mężczyzną, blondyn, niebieskie oczy, bez nałogów,. Bezzobowiazań, zapewniam pełną dyskrecje. Bydgoszcz
idek@o2.pl
Posty: 5
Rejestracja: 05 lipca 2018, 11:56 - czw

Re: Szukam dawcy - woj. małopolskie.

Post autor: idek@o2.pl »

Aktualne ?
Malopolska
Kamilxx7
Posty: 4
Rejestracja: 12 listopada 2022, 18:37 - sob

Re: Szukam dawcy - woj. małopolskie.

Post autor: Kamilxx7 »

Witam , Ja lat 25 , 183cm wzrostu , szatyn o niebieskich jasnych oczach , 85kg zadbany bez nałogów prowadzący dość sportowy tryb życia ,bez żadnych chorób czy to u mnie czy też w rodzinie , szanuje dużą dyskrecję czego również wymagam od innych , jestem z podkarpacia i z chęcią pomogę osobie w potrzebie po uprzednym zapoznaniu się choć by chociaż przez pisanie , najlepiej pisać tutaj lub email mr.kacek@o2.pl jezeli uznam cie za osobę wiarygodną z chęcią podam też numer telefonu czy inne możliwe kontakty
Tulipan
Posty: 830
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Szukam dawcy - woj. małopolskie.

Post autor: Tulipan »

Witam. Jestem zdrowym mężczyzną, który już ma swoje pociechy i może pani pomóc. Wszystko do omówienia tel 500278375 pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post